Úver4you - úver so založením nehnuteľnosti

Úver s ručením nehnuteľnosťou od spoločnosti Finance4you, a.s. patrí na slovenskom trhu síce k menej známym úverom, ale v poslednej dobe je veľmi vyhľadávaný hlavne pre svoju dostupnosť. Tento špecializovaný úver, pri ktorom ručíte nehnuteľnosťou „Úver4you Nehnuteľnosť“ sa totiž dá využiť ako jednoduchá možnosť refinancovania pôžičiek, na zaplatenie exekúcie alebo na čokoľvek iné. Je teda len na vás ako získané peniaze využijete.

Bezúčelový úver - Úver4you

Koľko peňazí môžem dostať?

Výška úveru sa pohybuje od 1500 eur do 20 000 eur, pričom každá suma je posudzovaná individuálne a v niektorých prípadoch môže byť dokonca vyššia. Splatnosť úveru si môžete rozložiť až na 60 mesiacov.

Ako môžem získať úver?

Na získanie úveru potrebujete vlastniť nehnuteľnosť a občiansky preukaz. Pričom nehnuteľnosť nemusí byť vaša, môže byť napr. vašich rodičov, ktorý sa dobrovoľne zaručia za váš úver. Keďže ručíte nehnuteľnosťou tak k žiadosti nič iné nepotrebujete. Spoločnosť Finance4you nevyžaduje potvrdenie o príjmoch od zamestnávateľa, ani žiadne iné potvrdenia. Úver je dostupný pre zamestnancov, podnikateľov, ženy na MD, študentov, dôchodcov, ale aj pre ľudí pracujúcich v zahraničí alebo na dohodu. Jedinou podmienkou je teda ručenie nehnuteľnosťou.

Bez skúmania registra dlžníkov a bez dokladovania príjmu

Keďže za úver budete ručiť svojou nehnuteľnosťou, tak nepotrebujete mať čistý štít v registroch dlžníkov a ani dokazovať ako vysoký máte príjem. Ak ste sa teda pri splácaní inej pôžičky omeškali, alebo už na vás bola uvalená exekúcia, tak aj v tom prípade môžete získať úver. Tento úver samozrejme slúži hlavne na vyplatenie predchádzajúcich pôžičiek, aby ste mohli spokojne splácať iba jeden úver.

Výhody úveru Úver4you

  • nemusíte dokladovať príjem
  • bez skúmania registrov
  • peniaze dostupné na čokoľvek – aj na exekúciu a refinancovanie
  • žiadne potvrdenia od zamestnávateľa
  • splatnosť do 5 rokov

Nevýhody úveru

  • zatiaľ dostupný iba pre západné a stredné slovenskom
  • ručenie nehnuteľnosťou

Hlavnou nevýhodou je samozrejme ručenie nehnuteľnosťou. Veľa ľudí totiž nevlastní nehnuteľnosť. Ručiť však môžete aj nehnuteľnosťou, ktorá nie je vaša, ale samozrejme potrebujete súhlas vlastníka nehnuteľnosti. Ďalšia nevýhoda je obmedzenie úveru iba pre západne a stredné Slovensko, keďže spoločnosť ešte nefunguje na východnom Slovensku.

Chcete úver? Skúste vyplniť žiadosť.

Po vyplnení žiadosti vás kontaktuje zástupca spoločnosti a preberie s vami všetky detaily žiadosti o úver. Vyplnením žiadosti sa k ničomu nezaväzujete, formulár slúži hlavne preto, aby vás mohol kontaktovať úverový poradca telefonicky alebo osobne. Táto ponuka platí len pre západné a stredné Slovensko.

Zhodnotenie Úver4you

Získanie úveru je naozaj jednoduché. Ak viete ručiť nehnuteľnosťou, tak úver získate takmer určite. Spoločnosť Finance4you totiž pri schválení úveru neprihliada na registre dlžníkov, takže tento úver je dobrý aj na refinancovanie pôžičiek, alebo zaplatenie exekúcie. Vďaka tomu, že ku každému žiadateľovi o úver pristupujú individuálne, tak vedia pomôcť aj s prípadným vybavovaním papierov ohľadne spojenia viacerých pôžičiek do jednej alebo exekúcie. A to všetko samozrejme bez poplatkov a bez potvrdenia o príjme - stačí ak nejaký príjem máte.