Magazín zo sveta financií

Pôžička na čokoľvek od Kešovky

Online pôžičky od Kešovky

Hľadáte peniaze? Chýba Vám zopár stoviek eur na kúpu auta alebo novej elektroniky? Práve pre Vás je tu nebanková organizácia Kešovka. Pôžičky Kešovka sú na trhu dostupné už od roku 1997 a úspešne pomohli viac ako 70 000 ľuďom, čo rozhodne nie je málo. Táto nebanková spoločnosť je na vysokej úrovni a pre niektorých bohužiaľ, neponúka pôžičky pre všetkých ľudí. AK úver chcete, musíte splniť dané podmienky.

Prečítať celý článok »

Lacné pôžičky

Pôžičky s nízkym úrokom

Každý deň ľudia hľadajú na internete alebo teletexte lacné pôžičky. Takéto pôžičky sa nehľadajú ľahko, pretože banky i nebankové spoločnosti chcú mať z Vás čo najväčší zisk, a preto úrok nie je nízky. Kto ponúka pôžičky s nízkym úrokom? Banky. Možno to je pre Vás prekvapenie alebo zhrozenie, ale je to tak. Banky si môžu dovoliť úrok posunúť čo najnižšie, pretože majú dostatok financií, keby im dlžník peniaze nevrátil.

Prečítať celý článok »

Peniaze na ruku

Hotovostné úvery

Veľa z Vás určité pozná situáciu, kedy ste potrebovali viac financií a vy ste ich proste nemali. Každý rieši takýto problém pôžičkou. Niekto si požičia od známych a niekto potrebuje peniaze na ruku. Jednou z kategórií ponúkaných úverov sú práve hotovostné pôžičky. Ponúkajú ich najmä nebankové spoločnosti, no určite sa dajú nájsť aj v bankách. Peniaze dostanete na ruku alebo do blízkych 24 hodín, a preto ich môžeme zaradiť medzi veľmi rýchle pôžičky.

Prečítať celý článok »

Pôžička bez založenia nehnuteľnosti

Úver bez založenia nehnuteľnosti

Mnoho ľudí hľadá práve pôžičky bez založenia nehnuteľnosti. Prečo? Existuje nato jednoduchá odpoveď. Každý ma strach, žeby mohol prísť o svoju strechu nad hlavou. Domov je naša jediná istota, ktorú asi nikto nechce stratiť. Banky i nebankové spoločnosti ponúkajú dostatok úverov, z ktorých si môžete vybrať. Každý má svoje určité výhody i nevýhody. Niektoré banky ponúkajú dokonca aj vysoké úvery, ktoré môžu dosiahnuť sumu aj 20 000 eur. Tu si pozrieme niektoré aktuálne úvery, ktoré náš trh ponúka.

Prečítať celý článok »

Úvery cez sms

Pôžičky cez mobil

Pôžičky cez sms sa inak nazývajú aj pôžičky do výplaty. Prečo? Pretože tieto pôžičky potrebujú ľudia, ktorý čakajú na výplatu a nemajú už dostatok financií. Nejde o pôžičky s vysokou sumou. Ide o veľmi malé pôžičky, ktoré Vám majú pokryť dennodenné potreby. Na Slovensku sú každý rok žiadanejšie a to možno aj preto, že ich vybavenie trvá len niekoľko minút. O Sms pôžičky si môže požiadať každý, pretože na tieto pôžičky nie sú kladené žiadne podmienky, ktoré by bolo potreba splniť.

Prečítať celý článok »

Syndikovaná pôžička

Syndikovaný úver

Pýtate sa, čo je syndikovaný úver? My Vám to vysvetlíme. Syndikovaný úver je vlastne zložená pôžička, kde financie neposkytuje iba jeden veriteľ, teda banka, ale je ich podstatne viac. Banky potom ponúkajú odberateľovi enormne vysoké pôžičky. Tieto pôžičky využívajú najmä veľké firmy alebo vlády štátov. Môžu slúžiť napríklad na opravu diaľnice. Výška takejto pôžičky bude určite presahovať niekoľko desiatok miliónov eur.

Prečítať celý článok »

Pôžičky po telefóne

Peniaze cez mobil

Ak nemáte prístup k internetu, a teda online pôžičky sú pre Vás neprístupné, a ak nemáte čas chodiť do banky a stráviť hodiny vybavovaním pôžičky, je tu pre Vás ešte jedno riešenie. Tým riešením sú pôžičky cez telefón. Tieto rýchle pôžičky patria pod nebankový sektor. Banky Vám možnosť zatelefonovania alebo poslania SMS neponúkajú a je dosť pravdepodobné, že ani nikdy nebudú. Pôžičky po telefóne sa delia na dva druhy. Sú to sms pôžičky a pôžičky, ktoré vybavíte jednoduchým zavolaním. Sms pôžičkám sme už jeden článok venovali.

Prečítať celý článok »

Inzercia úverov

Inzercia pôžičiek

Hľadáte pôžičku? Nedarí sa Vám nájsť ideálnu pôžičku, ktorá by spĺňala všetky Vaše parametre? Možno Vám pomôže práve naša inzercia pôžičiek. Nemusíte chodiť do banky alebo telefonovať nebankovej spoločnosti. Všetko môžete vybaviť online. Rýchle pôžičky tu nájdete na každom kroku a vybaviť ich môžete z pohodlia Vášho domova. U nás sa nachádzajú pôžičky od súkromných osôb, ktoré môžu byť práve Vaše.

Prečítať celý článok »

Pôžičky na vyplatenie exekucie

Pôžička na exekúciu

Klope Vám exekútor na dvere a Vy nemáte peniaze aby ste ho odohnali? To môže vyriešiť pôžička na exekúciu. Tieto úvery nie sú tak populárne a v bankových sektoroch ich nájdete zriedkavo. Ponúkajú ich najmä nebankové spoločnosti. Možno sa to zdá nedôveryhodne, ale ak si nájdete dobrú nebankovú spoločnosť, ktorá Vám ponúkne pôžičky s nízkym úrokom, je to vždy lepšie ako keď Vám dýcha na krk exekútor. Takto vyriešite svoj vážny problém na čas a môžete si vytvoriť harmonogram splácania pôžičky.

Prečítať celý článok »

Americký hypotekárny úver

Americká pôžička

Určite ste už počuli, že Váš sused alebo známy si zobral americký hypotekárny úver. Viete čo vlastne je americká hypotéka? V krátkosti no s presnosťou môžeme povedať, že je to bezúčelový úver založený nehnuteľnosťou. Slovo hypotéka na Slovensku znamená pôžička na nehnuteľnosť. Slovo americká tento pojem mení a značí, že tento úver patri medzi pôžičky na čokoľvek. Nemusíte dokladovať účel, pôžičku môžete použiť na rekonštrukciu, na kúpu auta alebo na splatenie dlhov.

Prečítať celý článok »