Magazín zo sveta financií

Hypotekárny úver pre mladých

Úver pre mladých

Úver pre mladých je možno najrozšírenejšou a najhľadanejšou pôžičkou. Prečo? Mladí sa potrebujú alebo chcú väčšinou niekde usadiť. Na kúpu bytu alebo domu potrebujú mnoho financií. A nato sú tu práve špeciálne pôžičky pre mladých. Štátu sa taktiež páči tento nápad, že si mladí prídu požičať peniaze do banky, a preto vytvoril štátny príspevok k takejto pôžičke. Od vtedy sú úvery pre mladých ponukou každej banky. My si tu priblížime v krátkosti tieto pôžičky.

Prečítať celý článok »

Pôžičky na bývanie

Pôžička na bývanie

Úvery na bývanie sú veľmi obľúbeným typom pôžičky. Prečo? Mnoho ľudí nemá takú prácu, žeby si bol schopný za 1-2 roky našetriť financie na kúpu nového domu alebo bytu. Preto, ak sa človek chce osamostatniť a nemá dostatok financií, je to práve pôžička na bývanie. Nájdete ich najmä v bankovom sektore, kde sa banky obiehajú, kto dá lepšie ponuky, úroky a možnosti zákazníkovi. Tento úver sa spláca niekedy aj 30 rokov, no výhoda je, že splátky sú väčšinou dosť nízke, a teda niekedy ani nepocítite, že máte pôžičku na krku.

Prečítať celý článok »

Pôžičky pre invalidov

Peniaze pre dôchodcov

Pôžičky pre invalidných dôchodcov sú veľmi špeciálnym typom úveru. Vyskytuje sa len zriedkavo. Banky tieto pôžičky neponúkajú. Banky totiž neponúkajú ani starobylým dôchodcom, pretože tam je riziko nenávratu peniaze veľmi vysoké. Tento typ ponúkajú prevažne nebankové sektory. Tam tento typ nájdete a za pár hodín už môžu byť peniaze na Vašom účte.

Prečítať celý článok »

Hľadám pôžičku

peniaze na ruku

Hľadáte pôžičku? Potrebujete úver na rýchle splatenie Vašich dlhov? V dnešných časoch to nie je vôbec problém. Z okolia často počuť od bežných ľudí slová: "potrebujem pôžičku". Stačí, ak zapnete internet a online pôžičky si vybavíte do pár minút. Nemáte internet? Stačí mobilný telefón. Nebankové spoločnosti ponúkajú radi pôžičky po telefóne. Vybavenie pôžičky nie je vôbec ťažká vec. Ak Vám nezáleží na úrokovej miere, bude to pre vás minútová záležitosť. Ak budete chcieť pôžičky s nízkym úrokom, hľadať budete musieť troška dlhšie.

Prečítať celý článok »

Najvýhodnejšia pôžička

Peniaze v ruke

Výraz najlepšia pôžička je často krát hľadaný, no každý si pod týmto pojmov predstavuje niečo iné. Niekto chce kvalitné rýchle pôžičky, niekto pôžičky s nízkym úrokom a niekto zasa pôžičku, ktorej hodnota bude až 10 000 eur. Toto všetko sa v bankovom i nebankovom sektore veľmi často nachádza. Stačí Vám troška sledovania finančného trhu a môžete naraziť na úver, ktorý bude vyhovovať Vaším všetkým požiadavkám.

Prečítať celý článok »

Pôžičky pre pedagógov

Pôžičky pre pedagógov

Pôžičky pre učiteľov sú špeciálnou pôžičkou vyhradenú iba pre jednu vrstvu obyvateľov. Pod pojmom učiteľ sa rozumie štátny zamestnanec, ktorí učí na škole. Je známe, že učiteľský plat nie je bohviečo, a preto aj oni potrebujú niekedy pôžičky na čokoľvek. Práve takáto špeciálna bezúčelová pôžička im má pomôcť. Niekedy tieto pôžičky ponúkal iba Pôžičkový fond, no teraz sa pridávajú postupne všetky banky. Úver je krytý veľmi nízkym úrokom, väčšinou okolo 4 %.

Prečítať celý článok »

Pôžičky na rekonštrukciu bytu, domu

Úver na rekonštrukciu

V každom byte alebo dome občas treba niečo vymeniť alebo zrekonštruovať. Chcete si prestavať bytové jadro, opraviť strechu na Vašom dome alebo kúpiť plastové okná, a nemáte dostatok financií? Pôžičky na rekonštrukciu to vyriešia za Vás. Pri tejto pôžičke už nemusíte kradnúť peniaze z Vašej výplaty. Jednoducho čerpáte peniaze z banky a splácate v daných splátkach s určitým úrokom. Tieto bankové úvery sú veľmi obľúbené a ľudia ich často využívajú. Nebankové spoločnosti ich ponúkajú taktiež, no s omnoho vyšším úrokom.

Prečítať celý článok »

Pôžičky s najmenším úrokom

Pôžičky s nízkym úrokom

V dnešnej dobe, kde peniaze sú problémom v každej rodine, sa tešia obľube pôžičky s nízkym úrokom. Po týchto úveroch je teraz neuveriteľný dopyt, no ich získanie nie je tak ľahké. Totiž každá banka si veľmi precízne vyberá svojich zákazníkov, ktorým potom ponúkne svoje bankové úvery. Nebankové pôžičky sú naopak ľahko dostupné, no úrok je o dosť vyšší. Ak potrebujete pôžičku s najmenším úrokom, musíte si veľmi dôkladne prehliadať finančný trh.

Prečítať celý článok »

Študentské pôžičky pre vysokoškolákov

Vysokoškolské pôžičky

Ste vysokoškolákom a rýchlo potrebujete peniaze? V septembri, kedy začína akademický rok, banky signalizujú zvýšený dopyt po pôžičkách pre vysokoškolákov. Tieto úvery pre mladých sú prispôsobené, teda majú menšiu úrokovú sadzbu, skoro žiadne poplatky a splácanie sa dá často krát aj odložiť. S bankou sa môžete dohodnúť, že pôžičku aj s úrokmi splatíte až po skončení štúdia, kedy budete samostatne zárobková osoba. Vybavenie pôžičky je veľmi jednoduché a aj preto posledné roky naberá na obľube.

Prečítať celý článok »

Výhodné pôžičky pre Trenčiansky kraj

Rýchle pôžičky Trenčín

Bývate v Trenčíne alebo Trenčianskom kraji a súrne potrebujete peniaze na nečakané výdaje, prípadne na splatenie faktúr, dlhov alebo iných úverov? V tom prípade Vám určite pomôžu poskytovatelia pôžičiek a úverov z Trenčína, ktorí Vám ochotne požičajú peniaze na akýkoľvek účel. Pôžičky sú dostupné pre zamestnaných, dôchodcov, ženy na MD, študentov, ale aj pre nezamestnaných, ktorí majú čím ručiť alebo preukážu dostatočnú schopnosť splácať. Požičať si však môžete aj keď nebývate v krajskom meste, rýchle pôžičky sú totiž dostupné aj pre okresy ako Nové Mesto nad Váhom, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov a ďalšie mestá v Trenčianskom kraji.

Prečítať celý článok »