Magazín zo sveta financií

Dostupné pôžičky a úvery pre Trnavský kraj

Pozicky online Trnava

Väčšina z nás sa občas vyskytne v situácii, kde nás prekvapia neočakávané výdaje vo forme pokazeného auta, pračky, chladničky, tv alebo čohokoľvek iného. Kde však zohnať peniaze na takéto nečakané výdaje v Trnave alebo Trnavskom kraji? Miest kde Vám požičajú peniaze ponúka Trnava naozaj mnoho, môžete využiť banky ale aj nebankové spoločnosti, ktoré Vám často poskytnú aj pôžičky bez doloženia príjmu. Poskytovatelia pôžičiek, úverov ale aj hypoték v Trnavskom kraji sú teda na každom rohu, nájdete ich aj v mestách ako Piešťany, Skalica, Senica a Dunajská Streda. K výhodám týchto menších lokálnych poskytovateľov pôžičiek patrí hlavne to, že pôžičku môžete získať ihneď alebo už do 24 hodín.

Prečítať celý článok »

Pôžičky na nábytok a zariadenie domácnosti

Pôžička na nábytok a bývanie

Každý z nás chce bývať v peknom byte alebo dome. Mnoho mladých ľudí sa dnes osamostatňuje oveľa skôr ako v minulosti, a práve títo ľudia potom okrem bytu potrebujú aj nový nábytok a vybavenie domácnosti. Ak však nemáte dostatočnú hotovosť na kúpu vybavenia nového bytu, tak Vám určite pomôže pôžička na nábytok, ktorú dnes poskytujú banky aj nebankové spoločnosti. Už teda nebudete musieť postupne šetriť na nový a moderný nábytok, ale kúpite si ho prakticky okamžite. Účelové pôžičky na nábytok sú dnes veľmi žiadaným finančným produktom, pretože každý túži po modernej a dobre vybavenej domácnosti.

Prečítať celý článok »

Rýchle pôžičky na dovolenku

Rýchla pôžička na dovolenku

Chcete ísť na dovolenku, ale nemáte dostatok peňazí na kúpu vysnívanej dovolenky pri mori? Dnes už na tento problém existuje riešenie, ktoré sa nazýva pôžička na dovolenku. Tento typ pôžičky je dnes dostupný prakticky každému, kto preukáže schopnosť splácať úver. Môžete si požičať na letnú ale aj zimnú dovolenku, prípadne aj poznávací zájazd do zahraničia. Pôžičky na dovolenku sa často označujú aj ako pôžičky na čokoľvek a momentálne ich poskytujú hlavne nebankové spoločnosti, ale dajú sa nájsť aj v ponuke bánk.

Prečítať celý článok »

Online pôžička od VÚB banky

VÚB pôžička cez internet

Pôžičky cez internet sú v poslednej dobe veľmi obľúbené a presne na tento fakt sa rozhodla zareagovať aj VÚB banka prostredníctvom svojej online pôžičky. VÚB banka v spolupráci so spoločnosťou Consumer Finance Holding a.s. teda začala ponúkať bankový produkt VÚBPôžička, ktorý môžete získať priamo na jej webe. Online pôžičku od VÚB banky môžete vybaviť priamo z pohodlia vášho domova, rýchlo, jednoducho a samozrejme bez poplatkov. Peniaze dostanete už do 24 hodín od schválenia pôžičky priamo na Váš účet vo VUB banke.

Prečítať celý článok »

Pôžičky a úvery pre Banskobystrický kraj

Pozicky online Banská Bystrica

Potrebujete rýchle financie? Nestíhate splácať iné pôžičky? Alebo si chcete kúpiť niečo, čo ešte nemáte, no nemáte ani dostatok financií. V Banskej Bystrici môžete získať ľahko pôžičky a úvery s ktorými sa zbavíte svojich doterajších problémov. Stačí zájsť do bankovej alebo nebankovej spoločnosti a vaša kreditná karta a bankový účet o pár hodín zbohatnú. Takisto to môžete urobiť aj v mestách Zvolen, Revúca, Lučenec. Nazrite do našej sekcie pôžičiek z Banskobystrického kraja.

Prečítať celý článok »

Rýchle pôžičky a úvery pre Žilinský kraj

Pôžičky online Žilina

Aj v Žilinskom kraji ľudia potrebujú peniaze. Ak niekto nezarába veľa a chce si niečo dopriať nové, niekedy to nejde inak ako cez pôžičku. Úvery sa stali tradičnou záležitosťou pri kupovaní auta, domu alebo zariadenia domácnosti. Stačí zájsť teda do banky, vyplniť niekedy zložitý formulár a pôžičku dostanete do pár dní. Pôžičky zo Žilinského kraja môžete teda dostať v bankových ale aj v nebankových spoločnostiach. Obe majú svoje výhody i nevýhody. Presne takéto pôžičky, úvery aj hypotéky nájdete aj v mestách Martin, Ružomberok, Liptovský Mikuláš.

Prečítať celý článok »

Dostupné pôžičky pre Košický kraj

Online pôžičky Košice

Košice sú 2. najväčším mestom Slovenska, a teda aj po finančnej a ekonomickej stránke ponúkajú veľa. Pôžičky tú môžete získať v priebehu len niekoľkých hodín. Pobočky tu majú snáď všetky banky a nebankové spoločnosti, od ktorých si môžete nechať priniesť pôžičku až do domu. Mestá Michalovce, Trebišov, Spišská Nová Ves však môžu tiež konkurovať ponuke pôžičiek v Košiciach. V týchto menších mestách totiž pribúdajú poskytovatelia pôžičiek a požičať peniaze sa je tak čím ďalej, tým menší problém. Ak hľadáte takúto pôžičku ponúkame pre vás sekciu pôžičiek z Košického kraja.

Prečítať celý článok »

Kontokorentný úver na čokoľvek

Kontokorentná pôžička

Kontokorentný úver alebo inak povolené prečerpanie je špeciálny úver, zväčša pre podnikateľov. Ak sa podnikateľovi vyskytnú mimoriadné výdavky, môže požiadať banku o kontokorentný úver. Kontokorentný úver je poskytovaný na normálnom účte zákazníka. Je to zvláštny typ bežného účtu, u ktorého sa klient s bankou dohodne na možnosti čerpania financií do debetného zostatku, čiže „čerpania do mínusu“, počas danej lehoty a do vopred určenej výšky za dohodnutú úrokovú sadzbu.

Prečítať celý článok »

Pôžičky a úvery pre Prešovský kraj

Online pôžičky Prešov

V Prešove a okolí môžete zohnať pôžičku na každom kroku. Pôžičky sú medzi ľuďmi veľmi vyhľadávané. Každý z nás si predsa rád kúpi niečo nové do domácnosti ako napr. nový nábytok, auto, bicykel alebo čokoľvek iné. Alebo Vám možno chýbajú peniaze do najbližšej výplaty, tak potom vám určite pomôže naša sekcia pôžičiek z Prešovského kraja. Nájdete tam množstvo dostupných a rýchlych pôžičiek nielen z Prešova, ale aj z miest Poprad, Humenné, Levoča, Bardejov, Vranov nad Topľou a Svidník.

Prečítať celý článok »

Výhodné pôžičky pre Bratislavský kraj

Online pôžičky Bratislava

Bývate v Bratislave alebo okolí a potrebujete si požičať peniaze na nový nábytok, televízor, pračku, chladničku, telefón, prípadne nové auto? Chýbajú Vám peniaze do najbližšej výplaty? Potom určite hľadáte poskytovateľa pôžičiek z Bratislavy, ktorý Vám vybaví dostupnú, rýchlu a samozrejme výhodnú pôžičku na veci, ktoré potrebujete. Presne takúto ponuku poskytovateľov pôžičiek, úverov a hypoték pre mestá ako Bratislava, Malacky, Senec a Pezinok nájdete v sekcii pôžičiek z Bratislavského kraja.

Prečítať celý článok »