Quatro pôžičky – rýchle a dostupné pôžičky

Quatro mimo financovania tovaru na splátky poskytuje svojim zákazníkom aj finančné Quatro pôžičky. Na stránke QuatroPozicky.sk môžu klienti zaslať žiadosť o poskytnutie pôžičky. Postup je jednoduchý. Vyberte si len požadovanú sumu z predvolených možností a k nej dobu splatnosti. Následne sa Vám ukáže výška mesačnej splátky, ktorú by mali pravidelne splácať. Pokiaľ Vám takéto podmienky vyhovujú, stačí ak kliknete na tlačidlo ďalej a vyplníte krátky formulár. Do niekoľkých dní Vám bude zaslaná správa o schválení, respektíve zamietnutí žiadosti o pôžičku.

Quatro pôžičky

QuatroPôžičky

Pôžičku od Qautro môžete využiť online a zároveň ju môžete použiť na ľubovoľný účel. Táto Quatro pôžička je poskytovaná od 600 do 4000 eur na 1 až 5 rokov, môžete však požiadať aj o pôžičku nad 4000 eur.

Ak teda hľadáte výhodný a jednoduchý spôsob ako si požičať peniaze na čokoľvek, tak určite vyskúšajte prehľadné a dostupné QuatroPôžičky.

Dátum poslednej úpravy: 26.6.2012

5/5 - (1 vote)
Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu xPozicky.sk. Vyštudoval ekonomickú univerzitu a zaujíma sa o rôzne finančné produkty, makroekonomiku, spotrebiteľské správanie a investovanie. Rád trávi čas s rodinou a priateľmi a okrem toho píše pre viacero internetových magazínov o bývaní alebo cestovaní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *