Rýchle pôžičky na dovolenku

Chcete ísť na dovolenku, ale nemáte dostatok peňazí na kúpu vysnívanej dovolenky pri mori? Dnes už na tento problém existuje riešenie, ktoré sa nazýva pôžička na dovolenku. Tento typ pôžičky je dnes dostupný prakticky každému, kto preukáže schopnosť splácať úver. Môžete si požičať na letnú ale aj zimnú dovolenku, prípadne aj poznávací zájazd do zahraničia. Pôžičky na dovolenku sa často označujú aj ako pôžičky na čokoľvek a momentálne ich poskytujú hlavne nebankové spoločnosti, ale dajú sa nájsť aj v ponuke bánk.

Lacné dovolenky vs pôžičky

V posledných rokoch si ľudia na dovolenku požičiavajú stále menej, radšej totiž investujú peniaze do rekonštrukcie domu alebo bytu. Zároveň aj cena dovoleniek je dnes vďaka last minute zájazdom a nákupom už v priebehu februára a marca pomerne nízka, a preto mnoho ľudí nepotrebuje na kúpu dovolenky žiadnu pôžičku. Lacné dovolenky do Bulharska, Talianska, Grécka ale i Egypta sa nachádzajú v ponuke každej cestovnej kancelárie. Ak však nemáte dostatočne veľkú finančnú hotovosť, tak Vám pomôže rýchla pôžička na dovolenku, resp. dovolenka na splátky.

Dovolenka cez kreditnú kartu

Financovanie dovolenky pôžičkou sa pomaly vytráca z ponuky pôžičkových spoločností a ľudia teda čoraz častejšie využívajú kreditné karty, pomocou ktorých si zabezpečia toľko peňazí, koľko práve potrebujú. Vďaka tomuto spôsobu požičiavania peňazí majú klienti bánk často k dispozícií aj lacné cestovné poistenie a iné doplnkové služby, ktoré sa na dovolenke môžu hodiť. Kreditná karta sa proste stáva súčasťou života moderných dovolenkárov a to aj preto, že peniaze si môžete vybrať prakticky kdekoľvekvo svete.

Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu xPozicky.sk. Vyštudoval ekonomickú univerzitu a zaujíma sa o rôzne finančné produkty, makroekonomiku, spotrebiteľské správanie a investovanie. Rád trávi čas s rodinou a priateľmi a okrem toho píše pre viacero internetových magazínov o bývaní alebo cestovaní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *