Rýchle pôžičky na vianočné darčeky

Potrebujete rýchlu pôžičku a peniaze na Vianoce? Aj vy si myslíte, že Vianoce dnes veľmi úzko súvisia s peniazmi a rôznymi formami pôžičiek, ktorými by ste radi zaistili pekné vianočné darčeky Vašim blízkym. Moralizovať na tému čo je a čo nie je vhodné, výhodné a pekné, čo darovať svojim blízkym tu nebudeme. Avšak pokúsime sa osviežiť pamäť tým, ktorí už s pôžičkami mali svoje zlé skúsenosti a nechcú mať skazené Vianoce, vianočné a povianočné sviatky.

Peniaze na vianočné darčeky za každú cenu?

Všetko asi začína pri potrebe jednotlivca a jeho schopnostiach odolať nástrahám obchodníkov a firiem, ktoré práve v čase Vianoc viac než kedykoľvek inokedy investujú veľké balíky peňazí do psychologických trikov a fínt, ktoré majú zo zdanlivo bezbraných potenciálnych zákazníkov vyžmýkať čo najviac peňazí za nákupy vianočných darčekov pre mužov, ženy, deti, celé rodiny a nezriedka aj milenky a milencov.

Ľudia často vybavujú vianočné pôžičky, za každú cenu a následne ľutujú svoje neuvážené konanie, ktoré ich zaviedlo do veľmi neľahkej situácie so splácaním úrokov.

Mali by ste sa zamyslieť nad konaním a pominuteľnou funkciou Vianoc, z ktorých dnes bohužiaľ ťaží tradícia a predovšetkým obchodníci. Zamyslieť sa nad darčekom pre toho druhého a vo výsledku ho potešiť niečím trefným a výstižným. Predsa len, najväčšiu radosť často urobí aj vlastnoručne vyrobený darček.

Ponuka vianočných pôžičiek

Situácia okolo pôžičiek a peňazí sa každoročne na vianočné sviatky zhoršuje. Potreby ľudí sú každoročne zase o kus ďalej, vytlačované smerom k nikdy nekončiacemu nakupovaniu a nasimulovaniu neskutočných potrieb, ktoré vedú k nakupovaniu darčekov a vecí, ktoré nikto z nás v skutočnosti nepotrebuje.

V konečnom dôsledku nás zháňanie peňazí, nebankových pôžičiek bez výpisu z registra, pôžičiek na zmenku a iných druhov úverov dostane len do bezvýchodiskových situácií, kedy nie sme schopní splácať. Preto radšej poriadne zvážte vybavenie pôžičky len kvôli kúpe vianočných darčekov!

Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu xPozicky.sk. Vyštudoval ekonomickú univerzitu a zaujíma sa o rôzne finančné produkty, makroekonomiku, spotrebiteľské správanie a investovanie. Rád trávi čas s rodinou a priateľmi a okrem toho píše pre viacero internetových magazínov o bývaní alebo cestovaní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *