Rýchle pôžičky od Prima banky

Potrebujete rýchlo a jednoducho získať peniaze na kúpu auta, nábytku, bielej alebo čiernej elektroniky a neviete od koho si požičať? Vyskúšajte pôžičky od Prima Banky. Práve Prima Banka totiž pnúka bezúčelový úver na čokoľvek, čo potrebujete. Pôžičku dokonca môžete vybaviť už do 24 hodín od podania žiadosti a preto sa pôžička od Prima Banky zvykne označovať ako rýchla pôžička. Peniaze dostanete bez ručenia, teda bez ručiteľa alebo zástavy nehnuteľnosti.

Pôžička od Prima banky

Optim pôžička od Prima Banky

Bezúčelový spotrebný úver od 1000 do 15 000 eur, ktorý môžete použiť na čokoľvek. Môžete ho teda využiť na splatenie iných úverov od bánk alebo nebankových spoločností, teda na refinancovanie úverov s cieľom znížiť mesačnú splátku alebo predlžiť lehotu splatnosti. Optim pôžička od Prima Banky je dostupná aj bez ručiteľa a vybavíte ju naozaj rýchlo a jednoducho. Splátky pôžičky od Prima Banky si môžete rozdeliť na 1 až 10 rokov.

Získať ju môže každý vo veku 18 až 65 rokov, kto je zamestnaný minimálne 3 mesiace alebo podniká a peniaze mu chodia na účet v Prima banke. Zároveň je táto optim pôžička dostupná aj pre dôchodcov so starobným alebo výsluhovým dôchodkom.

Optim pôžička pre mladomanželov – so štátnym príspevkom

Pôžička so zvýhodnenou úrokovou sadzbou o 4,5% určená pre mladomanželov na financovanie ich bývania, alebo začiatkov spolunažívania.

Viac informácii o pôžičkách Prima Banky získate na tejto adrese.

Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu xPozicky.sk. Vyštudoval ekonomickú univerzitu a zaujíma sa o rôzne finančné produkty, makroekonomiku, spotrebiteľské správanie a investovanie. Rád trávi čas s rodinou a priateľmi a okrem toho píše pre viacero internetových magazínov o bývaní alebo cestovaní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *