Účelové a bezúčelové hypotéky od Volksbank

Peniaze na kúpu domu alebo bytu potrebuje prakticky každý. Kde však toľko peňazí získať? Riešenie prináša banka Volksbank Slovensko, a.s. a jej ponuka hypotekárnych úverov na stavbu, kúpu alebo modernizáciu nehnuteľnosti. Volksbank ponúka účelové hypotéky na bývanie, ale aj bezúčelové hypotéky, ktoré vybavíte už do 48 hodín od podania žiadosti. V ponuke tejto banky dokonca nájdeme aj hypotéku pre mladých.

Hypotéka od Volksbank

Výhodný hypotekárny úver do 70% hodnoty zastavenej nehnuteľnosti, ktorý slúži na kúpu, výstavbu, údržbu rodinného bytu, prípadne domu alebo na splatenie iného úveru. Splatnosť Volksbank hypotéky sa dá rozložiť na 4 až 30 rokov a úroková sadzba môže byť fixovaná na 1 až 10 rokov.

Účelový spotrebný úver Variant

Hypotekárny Volksbank úver založený nehnuteľnosťou, ktorý môžete získať až do 100% hodnoty založenej nehnuteľnosti, pričom 20% úveru môžete použiť bezúčelovo, teda na čokoľvek. Spotrebný úver Variant je vhodný aj na splatenie iných úverov alebo pôžičiek s cieľom znížiť mesačnú splátku a úroky.

Bezúčelový spotrebný úver Variant

Bezúčelová hypotéka do 70% hodnoty nehnuteľnosti (byt, rodinný dom, pozemok), ktorú môžete využiť podľa vlastných predstáv, nemusíte teda nič dokladovať. Bezúčelový Variant úver je dostupný už do 48 hodín od podania žiadosti o úver. Splátky úveru sa podľa vašich možností dajú rozdeliť na 10 až 30 rokov.

Hypotéka pre mladých so štátnym príspevkom

Účelová hypotéka pre mladých ľudí vo veku 18 až 35 rokov so zvýhodneným úrokom o 3% vďaka štátnemu príspevku a príspevku banky. Volksbank hypotéka pre mladých je poskytovaná do 70% hodnoty kupovanej, vystavanej alebo modernizovanej nehnuteľnosti. Splatnosť hypoterkárneho úveru pre mladých je stanovená na 4 až 30 rokov.

Viac informácii o Volksbank hypotékach získate na tejto adrese.

Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu xPozicky.sk. Vyštudoval ekonomickú univerzitu a zaujíma sa o rôzne finančné produkty, makroekonomiku, spotrebiteľské správanie a investovanie. Rád trávi čas s rodinou a priateľmi a okrem toho píše pre viacero internetových magazínov o bývaní alebo cestovaní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *