Úvery a pôžičky od Volksbank

Trápi vás nedostatok peňazí a neviete ako financovať svoje potreby? Jedno z riešení môže byť pôžička alebo úver od Volksbank, pomocou ktorého môžete získať peniaze na čokoľvek. V ponuke banky Volksbank Slovensko, a.s. nájdete bezúčelový spotrebný úver, úver na auto a úver pre vysokoškolákov. Volksbank pôžičky a úvery sú bezúčelové a dostupné aj bez ručiteľa. Ku všetkým úverom si zároveň môžete vybaviť poistenie úveru pre rôzne neočakávan situácie, ktoré by Vám mohli zabrániť v splácaní úveru.

Pôžička od Volksbank

Bezúčelový spotrebný úver

Bezúčelová pôžička od 1000 do 17000 eur pre ľudí vo veku 18 až 65 rokov s trvalým alebo prechodným pobytom v SR. Tento spotrebný úver môžete využiť na čokoľvek, teda na nákup tovaru ale aj služieb. Bezúčelový úver od Volksbank je dostupný aj bez ručiteľa, ale maximálne do 6999€. Splatnosť úveru sa pohybuje od 12 po 84 mesiacov.

Úver pre vysokoškolákov

Spotrebný úver od 1000 do 5000 eur pre študentov (18 až 30 rokov) bakalárskeho, magisterského, inžinierskeho, doktorského a doktorantského štúdia na vysokej škole. Úver pre vysokoškolákov je dostupný bez poplatku za poskytnutie úveru a bez poplatku za vedenie úverového účtu. Splátky pri pôžičke pre vysokoškolákov si môžete rozdeliť 12 mesiacov až 10 rokov. Pôžička pre študentov je veľmi výhodná, pretože je poskytovaná so zvýhodnenou úrokovou sadzbou.

Úver na auto od Volksbank

Spotrebný úver od 1000 do 17000 eur na kúpu nového alebo ojazdeného osobného automobilu. Autoúver je dostupný pre zamestnaných a podnikateľov a môžete ho splatiť za 12 až 84 mesiacov. Pôžička na auto od Volksbank je dostupná aj bez ručiteľa, ale iba do 7000 eur.

Viac informácií o pôžičkách a úveroch od Volksbank získate na tejto adrese.

Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu xPozicky.sk. Vyštudoval ekonomickú univerzitu a zaujíma sa o rôzne finančné produkty, makroekonomiku, spotrebiteľské správanie a investovanie. Rád trávi čas s rodinou a priateľmi a okrem toho píše pre viacero internetových magazínov o bývaní alebo cestovaní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *