Výhodné hypotéky od Oberbank

Keď chcete bývať vo svojom vlastnom dome alebo byt, tak takmer určite potrebujete výhodnú hypotéku. A práve výhodné hypotéky ponúka banka Oberbank. V ponuke tejto banky sa nachádza napr. úver na prefinancovanie bývania, ktorý môžete získať s variabilným úrokom už od 4% p.a. Pomocou hypotekárneho úveru od Oberbank, tak môžete kúpiť, postaviť, rekonštruovať ale aj modernizovať svoju vlastnú nehnuteľnosť.

Hypotéka od Oberbank

Úver na prefinancovanie bývania

Účelová hypotéka na zabezpečenie vlastného bývania do 75% hodnoty nehnuteľnosti. Tento úver môžete použiť na kúpu, stavbu ale aj rekonštrukciu domu alebo bytu. Úver na prefinancovanie bývania je dostupný pre ľudí s pravidelným príjmom. Splatnosť úveru sa pohybuje od 3 do 25 rokov.

Spotrebný bezúčelový úver

Bezúčelová hypotéka zabezpečená nehnuteľnosťou s maximálnou výškou do 75% hodnoty založenej nehnuteľnosti. Získané peniaze môžete využiť podľa vlastných predstáv, nemusíte dokladovať ich použitie. Splátky bezúčelového úveru si môžete rozložiť na 3 až 20 rokov.

Viac informácií o hypotekárnych úveroch od Oberbank získate na tejto adrese.

5/5 - (1 vote)
Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu xPozicky.sk. Vyštudoval ekonomickú univerzitu a zaujíma sa o rôzne finančné produkty, makroekonomiku, spotrebiteľské správanie a investovanie. Rád trávi čas s rodinou a priateľmi a okrem toho píše pre viacero internetových magazínov o bývaní alebo cestovaní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *