Cetelem pôžička do 25 000 eur - online žiadosť

  • Pôžička na čokoľvek až od 2000 do 25 000 €
  • Splatnosť od 6 po 120 mesiacov
  • Úrok od 7,39% pre každého
  • Bez ručiteľa, ručenia nehnuteľnosťou a iného ručenia
  • Odklad splátky - až 3 krát počas doby splatnosti pôžičky
1. Vyplňte nezáväznú žiadosť
2. Budete kontaktovaný
3. Peniaze sú Vaše
Táto spoločnosť je overená a má licenciu na poskytovanie spotrebiteľských úverov od Slovenskej národnej banky. (CETELEM SLOVENSKO a.s.)

Kto si môže požičať?

Výhodná pôžička Cetelem je dostupná pre občanov SR od 18 do 65 rokov s trvalým príjmom. Môžu ju teda získať zamestnanci, podnikatelia, dôchodcovia a poberatelia rodičovského príspevku.

Na čo si môžem požičať?

Táto pôžička je dostupná na čokoľvek - nedokladujete použitie peňazí. Ak však chcete nižší úrok, tak môžete využiť pôžičku s dokladovaním účelu, teda napr. na kúpu auta, splatenie pôžičiek alebo na rekonštrukciu či nové bývanie.

Koľko si môžem požičať a aké sú úroky?

Výška pôžičky sa pohybuje od 2000 do 25 000 €. Prostredníctvom účelovej pôžičky na bývanie môžete získať dokonca až 34 000 €. Úrok pri Cetelem pôžičke sa pohybuje už od 7,39% p.a., teda prakticky jedna z najnižších sadzieb pre nebankové pôžičky. Takže táto pôžička je skutočne výhodná.

Pôžička 6 000 eur za 157,83 eur mesačne
(Celkovo za 4 roky zaplatíte 7733,76 eur)

Kedy dostanem peniaze?

Peniaze môžte získať už do 3 dní. Stačí ak po schválení pôžičky odošlete podpísanú zmluvu a potrebné doklady ako sú napr. potvrdenie o výške príjmu či kópiu občianskeho preukazu. Potrebné doklady sú uvedené v žiadosti a líšia sa podľa toho či ste zamestnanec, szčo alebo dôchodca. Rýchlosť získania pôžičky teda závisí hlavne na tom, ako rýchlo odošlete doklady.

Chcem pôžičku od Cetelem
Ľudia v súvislosti s Cetelem pôžičkou najčastejšie vyhľadávajú tieto informácie: online pôžička, bezúčelová pôžička, výhodná nebanková pôžička, pôžička na auto, pôžička na splatenie úverov, pôžička na rekonštrukciu, výhodná pôžička