Rýchla pôžička do 24 hodín

Rýchla pôžička je pre Vás určená vtedy, ak potrebujete rýchlo peniaze a nemáte čas na dlhé čakanie. Rýchla pôžička je naozaj veľmi rýchla a peniaze získate už do 24 hodín. To sa môže hodiť napríklad v prípade že potrebujeme rýchlo niečo zaplatiť a už to neznesie žiaden odklad. Potom Vám príde rýchla pôžička vhod. Veľa ľudí využíva tieto pôžičky pri exekúcii, aby mohli rýchlo zaplatiť exekútorovi. Rýchla pôžička je proste dobrou voľbou, ak potrebujete akútne peniaze.

Online rýchla pôžička

Rýchla pôžička sa väčšinou vybavuje cez internet. Ak Vás zaujala rýchla pôžička, tak si vyplňte jeden z formulárov na našej stránke. Ak formulár odošlete, tak Vás následne kontaktuje spoločnosť čo vybavuje pôžičky a dohodne detaily pôžičky. Podávanie žiadosti o rýchlu pôžičku cez internet je veľmi obľúbené. Vybavenie pôžičky to výrazne urýchli a vy budete mať peniaze už do 24 hodín od podania žiadosti.

Čo musíte spĺňať na vybavenie rýchlej pôžičky?

Rýchla pôžička má základné kritériá pomerne jednoduché. Stačí aby ste mali viac ako 18 rokov a boli spôsobilý na právne úkony. Musíte mať tiež aspoň dva doklady totožnosti. Ďalej sa podmienky líšia podľa toho, či ide o pôžičku v banke či o pôžičku od nebankovej spoločnosti, ktoré majú výrazne miernejšie pravidlá ako klasické zavedené banky.

Rýchla banková pôžička

Banková pôžička nie je väčšinou taká rýchla ako nebanková pôžička. Jej vybavenie trvá väčšinou viac dní a nie je preto taká rýchla. Banky tiež vždy dôkladne preverujú či nie ste v registri dlžníkov a či máte dostatočný príjem na túto pôžičku. S tým majú niektorí ľudia problém a práve týto ľudia potom využívajú služby nebankových spoločností, ktoré ponúkajú rýchle nebankové pôžičky.

Rýchla nebanková pôžička

Nebanková pôžička sa využíva najmä preto, lebo väčšinou pri nej nie je preverovaný register dlžníkov a často nemusíte nosiť ani potrvdenie o výške vašich príjmov zo zamestnania či podnikania. Obrovskou výhodou rýchlych pôžičiek od nebankových spoločností je ich rýchlosť. Zvyčajne sa tieto pôžičky dajú vybaviť už do 24 hodín. Nevýhodou nebankových pôžičiek sú naopak vyššie ročné úroky a RPMN. Preto by ste si mali vybrať tú správnu nebankovú spoločnosť, ktorá vám ponúkne solídne podmienky a nebude Vás chcieť nachytať.

Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu xPozicky.sk. Vyštudoval ekonomickú univerzitu a zaujíma sa o rôzne finančné produkty, makroekonomiku, spotrebiteľské správanie a investovanie. Rád trávi čas s rodinou a priateľmi a okrem toho píše pre viacero internetových magazínov o bývaní alebo cestovaní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *