Rýchle pôžičky do 24 hodín

Rýchle pôžičky ihneď, často do 24 hodín ponúkajú banky aj nebankové spoločnosti pre ľudí, ktorí potrebujú peniaze naozaj rýchlo. Pri nižších sumách často nepotrebujete ani potvrdenie o príjme. Niektoré rýchle krátkodobé pôžičky do 350 € môžete dokonca získať už do niekoľkých minút.

Rýchle pôžičky

Dostupná rýchla pôžička do 24 hodín

Ak potrebujete rýchlo a diskrétne získať peniaze, tak ste na správnom mieste, pretože u nás nájdete zoznam spoločností, ktoré ponúkajú tzv. rýchle pôžičky. Pomocou tejto expresnej formy pôžičiek teda dostanete peniaze na účet, prípadne v hotovosti už do 24 hodín od podania žiadosti o pôžičku.

V niektorých prípadoch môžete mať peniaze na účte dokonca do pár minút. Veľkú obľubu si tieto expresné pôžičky však získali aj vďaka tomu, že ich môže získať takmer každý. Niektoré spoločnosti ich totiž poskytujú bez potvrdenia príjmu a bez skúmania registra dlžníkov. Netreba však zabúdať ani na fakt, že všetky rýchle pôžičky sú poskytované bez poplatku za vybavenie pôžičky.

Rýchle pôžičky od banky

Niektoré moderné banky vám dnes vedia ponúknuť rýchlu online pôžičku do 24 hodín. Podmienkou na jej získanie však väčšinou býva preukazovanie výplaty na účet banky po dlhšiu dobu. Ďalšou možnosťou ako získať peniaze od banky je napr. povolené prečerpanie na účte, pomocou ktorého môžete ísť na osobnom účte do mínusu napr. 300 alebo 500 eur. Povolené prečerpanie účtu je teda vlastne akási forma bezúčelovej pôžičky od banky.

Rýchle pôžičky od nebankovej spoločnosti

Väčšinu rýchlych pôžičiek dnes poskytujú nebankové spoločnosti vo forme krátkodobých pôžičiek, teda pôžičiek na 14 až 30 dní. Takéto pôžičky na pár dní, ktoré sú určené hlavne na zaplátanie finančného rozpočtu rodiny (napr. pri čakaní na výplatu) poskytujú spoločnosti Pôžičkomat, CreditONE a Ferratum. V prípade, že máte záujem pôžičku na dlhšiu dobu, tak môžete využiť služby spoločnosti Provident. ktorá ponúka pôžičky na ruku už do 48 hodín.

Kto môže získať rýchlu pôžičku?

Rýchla pôžička je dostupná prakticky pre každého občana SR staršieho ako 18 rokov. Je tu pre zamestnaných, SZČO (podnikateľov), dôchodcov (invalidných, starobných, výsluhových aj vdovských). Táto pôžička je však dostupná aj pre ženy na materskej dovolenke a nezamestnaných, lebo sa dá získať aj bez dokladovania príjmu.

Koľko si môžem požičať?

Požičať si môžete od 20 eur do 2300 eur. Konkrétna výška pôžičky však záleží od spoločnosti, u ktorej podáte žiadosť. Ak potrebujete požičať napr. sumu do 200 eur, tak odporúčame rýchlu pôžičku od spoločnosti Pôžičkomat.

Ako môžem získať pôžičku?

Rýchle pôžičky sú najľahšie dostupné pôžičky na internete. Stačí vyplniť krátky online formulár, kde vyberiete výšku pôžičky a zadáte osobné údaje. Po odoslaní tohto formuláru vás kontaktuje obchodný zástupca spoločnosti, od ktorej chcete pôžičku a preberie s vami informácie o pôžičke.

Kedy dostanem peniaze?

Peniaze pomocou rýchlej pôžičky môžete získať už do 24 hodín od schválenia pôžičky, pričom výsledok schválenia sa často dozviete už do pár minút od podania žiadosti o pôžičku. Všetko však záleží od konkrétnej spoločnosti. Niekedy môže schválenie trvať aj dlhšie, lebo spoločnosť cez víkend nepracuje. Prípadne ak o pôžičku požiadate v piatok a nemáte účet v správnej banke, tak môžete dostať peniaze až v pondelok, lebo banky nerobia cez víkend žiadne mimobankové prevody.

Výhody rýchlej pôžičky

  • vybavenie pôžičky ihneď alebo do 24 hodín
  • bezúčelová pôžička – peniaze môžete využiť na čokoľvek
  • nemusíte nikam chodiť – všetko vybavíte cez internet, telefón alebo sms
  • môžu získať aj žiadatelia so záznamom v registri dlžníkov
  • aj bez dokladovania príjmu
  • bez ručenia alebo ručiteľa
Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu xPozicky.sk. Vyštudoval ekonomickú univerzitu a zaujíma sa o rôzne finančné produkty, makroekonomiku, spotrebiteľské správanie a investovanie. Rád trávi čas s rodinou a priateľmi a okrem toho píše pre viacero internetových magazínov o bývaní alebo cestovaní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *