Pôžička do 24 hodín – peniaze do jedného dňa

Pôžičky do 24 hodín predstavujú vhodný spôsob ako rýchlo a jednoducho získať potrebné peniaze. Ako už z názvu pôžičky vyplýva ide vlastne o rýchlu nebankovú pôžičku, pri ktorej získate peniaze do 24 hodín. Tento druh pôžičky je vhodný pre nezamestnaných, študentov, matky na MD, dôchodcov alebo keď vám chýbajú peniaze pred výplatou. Najrozšírenejším spôsobom žiadosti je žiadosť cez sms. Stačí odoslať jednu správu so správne zadanými informáciami a pôžička je na ceste. Požičať si môžete až do 500 eur. S každým požičaním a úspešným vrátení, sumy sa vám limit pôžičky zvyšuje. Začínate na 50eur a pokračujete až po 500 eur.

Pôžičky do 24 hodín môžete získať aj na zmenku. K čerpaniu takejto pôžičky postačuje to, aby obe strany podpísali podmienky zmenky a peniaze sú vaše. Dávajte si však pozor, jedná sa o nebankovú pôžičku a preto počítajte s vyššou úrokovou mierou a RPMN. V niektorých prípadoch sa môže jednať až o desiatky percent navyše. Venujte dostatok času výberu správnej spoločnosti. Niektoré spoločnosti si vyberajú tzv. administračný poplatok za poskytnutie pôžičky. Je len na vás, či zaplatíte nejaké peniaze vopred, my to však neodporúčame.

Kde získať pôžičku do 24 hodín?

Ďalším veľmi obľúbeným miestom na vybavenie pôžičky sú inzertné servery. Na týchto serveroch treba dávať pozor na podvodníkov, ktorými sa to často len tak hemží. Preto si radšej si vyberte taký server, kde sa nachádzajú aj overení poskytovatelia. Aj v tomto prípade však radíme, aby ste žiadne poplatky vopred neplatili. 

Pakiaľ si podáte žiadosť o pôžičku do 24 hodín musíte počítať s tým, že výška úveru je obmedzená. Vo väčšine prípadov nie je potrebné dokladovať príjem a nenahliada sa ani do registrov dlžníkov. Dávajte si však pozor, aby ste všetkému v zmluve rozumeli. Predídete tak možným budúcim problémom. Penále za nedodržanie zmluvných podmienok sú relatívne vysoké.

Zhrnutie dôležitých informácii o pôžičkách do 24 hodín

Pôžičky do 24 hodín sú vhodné len v naliehavých prípadoch. Dávajte si preto pozor na úrokovú mieru a RPMN. Vyhnite sa poplatkom vopred. Poriadne preštudujte zmluvu. Požičiavajte si s rozumom, aby ste vo finále ešte o všetko neprišli.

Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu xPozicky.sk. Vyštudoval ekonomickú univerzitu a zaujíma sa o rôzne finančné produkty, makroekonomiku, spotrebiteľské správanie a investovanie. Rád trávi čas s rodinou a priateľmi a okrem toho píše pre viacero internetových magazínov o bývaní alebo cestovaní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *