Pôžička pre ženy na materskej dovolenke

Vždy existujú skupiny ľudí, ktoré sú voči niektorým situáciam a postupom menej odolné. Čo sa týka peňazí, tak medzi náchylnejšie skupiny na zmenu patria novopečené mamičky so svojimi deťmi. Nielenže rodičia potrebujú naraz viac peňazí pre seba, ale sú ochotní vziať si aj nie príliš výhodnú pôžičku len pre to, aby ich dieťa dostalo to, čo potrebuje. Ovšem hlavne mamičky na materskej by si na rôzne nebankové pôžičky mali dávať pozor, kedže práve rôzne súkromné spoločnosti vedia, že práve ženy na MD potrebujú peniaze.

Ak zabudneme na fakt, že žena na materskej dovolenke (MD) je silne ovplyvnená vrodenými materskými pudmi a emočným správaním, tak je tu ešte aj automatická zvýšená potreba peňazí, pretože malé deti vyžadujú pomerne dosť starostlivosti. Ak však narazíte na internete na “špeciálne” pôžičky označené ako “hotovosť pre ženy na MD“, tak uvažujte veľmi opatrne.

Jedinou výhodou takejto nebankovej pôžičky bude to, že nebudete musieť predkladať potvrdenie o výške príjmov zo zamestnania (ste predsa žena na materskej), prípadne výpis z registra dlžníkov.

5/5 - (1 vote)
Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu xPozicky.sk. Vyštudoval ekonomickú univerzitu a zaujíma sa o rôzne finančné produkty, makroekonomiku, spotrebiteľské správanie a investovanie. Rád trávi čas s rodinou a priateľmi a okrem toho píše pre viacero internetových magazínov o bývaní alebo cestovaní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *