Pôžičky a úvery od Tatra banky (už do 24 hodín)

V dnešnej dobe sú pôžičky alebo úvery na čokoľvek jedným z najžiadanejších finančných produktov na našom trhu, a práve takéto úvery ponúka Tatra banka. K najobľúbenejším úverom od Tatra banky patrí bezúčelový úver na čokoľvek, pomocou ktorého môžete napr. financovať kúpu nového auta, novej sedacej súpravy, kúpeľne ale aj dovolenky v zahraničí. Je len na Vás ako získané peniaze použijete. K výhodám úveru od Tatra banky patrí aj to, že úver získate na počkanie a dokonca bez dokladovania príjmu.

Úver od Tatra banky

Bezúčelový úver Tatra banka Classic

Bezúčelová pôžička Tatra banky od 700 do 25 000 eur s dobou splatnosti 18 až 72 mesiacov, ktorú môžete využiť bez dokladovania použitia finančných prostriedkov a bez ručiteľa. Tatra banka pôžičkumôžete využiť na nákup tovaru, ale aj služieb. Tento úver môžete získať s úrokovou sadzbou od 9,9 % p. a.Výsledok o poskytnutí úveru sa dozviete už do 24 hodín od podania žiadosti.

Úver je určený pre ľudí od 18 do 65 rokov s trvalým pobytom na území SR s pravidelným mesačným príjmom, teda pre zamestnancov, podnikateľov a dôchodcov. Bezúčelový TB úver môžete získať aj bez dokladovania príjmu, ak svoj príjem minimálne 6 mesiacov poukazujete na účet v Tatra banke.

Bezúčelový úver Tatra banka Grant

Pôžička od 1000 do 800 000 eur zabezpečená finančnými prostriedkami Vám umožní čerpať úver a zároveň zhodnocovať peniaze. Bezúčelový úver získate s úrokovou sadzbou od 5,40 % p. a. a dokonca aj bez ručiteľa. Tento úver je dostupný aj pre cudzincov, teda pre osoby, ktoré nemajú trvalý pobyt na Slovensku. Pôžička Grant od Tatra banky je dostupná aj bez dokladovania príjmu a môžete ju čerpať 1 až 10 rokov.

Viac informácii o úveroch a pôžičkách od TB získate na tejto adrese.

Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu xPozicky.sk. Vyštudoval ekonomickú univerzitu a zaujíma sa o rôzne finančné produkty, makroekonomiku, spotrebiteľské správanie a investovanie. Rád trávi čas s rodinou a priateľmi a okrem toho píše pre viacero internetových magazínov o bývaní alebo cestovaní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *