Pôžička do 24 hodín

Občas sa každý ocitne v nečakanej životnej situácii, keď potrebuje súrne požičať peniaze. Napr. na rôzne opravy, nehody, nesplatené faktúry, alebo výdaje na veci pre deti. Práve tieto problémy si často pýtajú urýchlené riešenia. Na tieto problémy tu sú pôžičky do 24 hodín, ktoré vám zabezpečia peniaze do druhého dňa od podania žiadosti o pôžičku.

Pôžička do 24 hodín

Tieto pôžičky dnes ponúkajú bankové aj nebankové spoločnosti. Veľmi často ich dokonca nájdete aj v obchodoch s elektronikou, či nábytkom, kde môžete vybaviť pôžičku priamo na mieste. Pôžička do 24 hodín je však dostupná aj bez uvádzania účelu a dokonca sa často dá vybaviť aj online cez internet. Nemusíte teda nikam chodiť, stačí vyplniť jednoduchú žiadosť a počkať na scvhálenie pôžičky.

Krátkodobé pôžičky do 24 hodín

Najviac pôžičiek do 24 hodín dnes poskytujú nebankové spoločnosti, ktoré nie sú až tak prísne pri posudzovaní žiadateľa o pôžičku. Niektoré spoločnosti dokonca nevyžadujú ani žiadne potvrdenie o príjme a dokonca neprihliadajú ani na to či ste v registroch dlžníkov. Tieto spoločnosti, ktoré nevyžadujú potvrdenia však väčšinou poskytujú peniaze len na 1 až 31 dní. Pričom daň za rýchlosť a veľkú dostupnosť pôžičky je hlavne vyššia úroková sadzba ako v banke. Ak máte záujem o pôžičku na menšiu sumu do 200 eur, tak si určite pozrite zoznam krátkodobých pôžičiek na našej stránke.

Pôžička do 24 hodín pre zamestnaných

Ak nie ste v registroch dlžníkov a prípadne viete dokladovať príjem, tak je pre vás vybavenie pôžičky do 24 hodín hračka. Takýmto klientom banky aj nebankové spoločnosti poskytnú pôžičku veľmi rád. Najvýhodnejšiu ponuku v tomto smere ponúka banka Zuno a Poštová banka, ale veľmi obľúbená je aj pôžička od spoločnosti Profi Credit.

Pre koho sú rýchle pôžičky do 24 hodín?

Väčšina poskytovateľov ponúka pôžičky pre zamestnaných (aj na určitú dobu, alebo dohodu, prípadne zamestnancov v cudzine), ženy na MD a dôchodcov. Niektoré spoločnosti ako CreditONE alebo Pôžičkomat dokonca vedia poskytnúť pôžičku aj študentom a nezamestnaným. Požičať si môže každý, ale výška pôžičky závisí od zdroja a výšky vašich príjmov, prípadne od toho či ste v registroch dlžníkov. Ľudia tieto rýchle pôžičky najviac využívajú na zlepšenie finančného rozpočtu pred výplatou, keďže vedia, že so splatením pôžičky nebudú mať problém.

Výhody pôžičiek do 24 hodín

  • rýchla pôžička, pár minút od podania žiadosti sa dozviete výsledok posúdenia
  • garancia peňazí ihneď – hneď po schválení odoslanie peňazí na váš účet
  • peniaze na čokoľvek– nemusíte nijako dokladovať využite peňazí
  • bez ručiteľa a ručenia
  • vybavíte z pohodlia domova – stačí vyplniť formulár na stránke

Nevýhody pôžičiek do 24 hodín

  • vyššie úroky ako pri bežných pôžičkách

Kto poskytuje pôžičky do 24 hodín?

Medzi najznámejších a najrozšírenejších poskytovateľov pôžičiek do 24 hodín patria hlavne nebankové a splátkové spoločnosti ako: Ferratum, Pôžičkomat, Home Credit, CreditOne, Profi Credit, Provident, SMScredits, Kešovka, Pohotovosť alebo banky, ktoré vám umožnia napríklad prečerpanie účtu alebo keď pravidelne posielate peniaze na účet, tak dokonca poskytnú pôžičku bez zbytočného dokladovania.

Ľudia v súvislosti s pôžičkami do 24 hodín najčastejšie vyhľadávajú tieto informácie: rýchla pôžička, pôžička ihneď, pôžička cez internet, pôžička online, súrna pôžička, peniaze do 24 hodín

Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu xPozicky.sk. Vyštudoval ekonomickú univerzitu a zaujíma sa o rôzne finančné produkty, makroekonomiku, spotrebiteľské správanie a investovanie. Rád trávi čas s rodinou a priateľmi a okrem toho píše pre viacero internetových magazínov o bývaní alebo cestovaní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *