Pôžička a hypotéka od mBank

mBank sa prezentuje ako veľmi mladá, inovatívne a hlavne flexibilná, otvorená, komunikatívna banka, vychádzajúca v ústrety potrebám moderných zákazníkov v modernej dobe. mBank si zakladá na tom, že ponúka svojim klientom veľmi výhodné úrokové sadzby a neúčtuje takmer žiadne poplatky. U mBank sa teda neplatí za vydanie kreditnej karty, za založenie ani za vedenie účtu, za prichádzajúce ani za odchádzajúce platby. Výbery z bankomatu sú v zahraničí zadarmo v akomkoľvek množstve, v SR sú zadarmo tri výbery mesačne. Ale poďme si rozobrať ponúkané úverové a hypotékárne produkty mBank.

mBank pôžička

mPôžička od mBank

Prvým produktom je mPôžička, ktorá zaujímavá hneď v niekoľkých bodoch. Získate ju naozaj veľmi rýchlo, už za krátku chvíľu disponujete peniazmi, ktoré môžete čerpať postupne podľa vašich potrieb. Na čerpanie peňazí môžete využiť platobnú kartu alebo si peniaze jednoducho prevediete na Vaše mKONTO. V čom je najväčšia výhoda mPôžičky? Neplatíte úroky z celej schválenej sumy, ale len zo sumy, ktorú práve čerpáte. mPôžička tak kombinuje vlastnosti pôžičky, kreditnej karty a kontokorentu. Vďaka kontrole cez internetové bankovníctvo máte úplný prehľad o výške prostriedkov, ktoré Vám mBank dáva k dispozícii.

Prečo práve mPôžička?

  • Nízke úroky
  • Predčasné splatenie pôžičky zadarmo
  • Pôžička od 350 do 20 000 EUR
  • Splatnosť 12 až 60 mesiacov

mHypotéka od mBank

Hypotéka, ktorú si zriadite v mBanke, Vám šetrí úroky prostredníctvom bilančného mechanizmu mBilans. Výhodou je, že neplatíte za predčasné splatenie, ani za otvorenie a vedenie úverového účtu aj mBilans. Pri vybavení a spracovaní hypotéky je poplatok taktiež na nule. Hypotéku môžete čerpať až na 45 rokov. mHypotéka môže slúžiť na kúpu na rodinného domu, bytu, družstevného bytu, stavebné parcely, ale aj na objekty určené na rekreáciu.

Výhody mHypotéky

  • Posúdenie žiadosti o hypotéku zadarmo
  • Poskytnutie hypotéky zadarmo
  • Prehľad o stave a splátkach mHYPOTÉKY cez Internet Banking
  • výška úveru od 7.000 €
  • Splatnosť 1 – 45 rokov

Bližšie informácie o finančných produktoch a službách mBank získate priamo na stránke banky: www.mbank.sk

Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu xPozicky.sk. Vyštudoval ekonomickú univerzitu a zaujíma sa o rôzne finančné produkty, makroekonomiku, spotrebiteľské správanie a investovanie. Rád trávi čas s rodinou a priateľmi a okrem toho píše pre viacero internetových magazínov o bývaní alebo cestovaní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *