Flexi hypotéky od VÚB banky

Chcete si kúpiť, postaviť alebo modernizovať byt či dom? Potom sú tu pre Vás bankové hypotéky od VÚB banky, tzv. Flexihypotéky. VÚB hypotéky sú na Slovenskom trhu veľmi žiadaný produkt, pretože ich získate s minimom dokladov a zároveň ponúkajú veľmi výhodné úroky. Splatnosť hypoték od VÚB banky sa pohybuje do 30 rokov a behom splácania si ju dokonca môžete prispôsobiť podľa vašich aktuálnych potrieb, napr. znížením splátok. V rámci flexihypotéky si môžete vybaviť aj poistenie hypotéky, nehnuteľnosti a domácnosti, aby ste vedeli obmedziť prípadne nepríjemnosti, ktoré môžu nastať vplyvom neočakávaných okolností.

Hypotéka od VÚB banky

Flexihypotéka od VÚB banky

Účelový úver zabezpečený nehnuteľnosťou, ktorý je určený na väčšie investície od kúpy, výstavby, rekonoštrukcie prípadne modernizácie bytu, rodinného domu alebo chaty. Peniaze môžete čerpať expresne už do 2 dní od podania žiadosti o hypotéku. Účel samotného úveru dokladujete len minimom dokladov. Splatnosť pre Flexihypotéku je stanovená na maximálnu hranicu 30 rokov.

Bezúčelová flexihypotéka

Bezúčelový úver zabezpečený nehnuteľnosťou, ktorý môžete použiť na akýkoľvek účel. Za túto flexihypotéku si teda môžete kúpiť napríklad auto, dovolenku, elektroniku alebo na čokoľvek iné. Túto hypotéku získate aj bez znaleckého posudku k nehnuteľnosti. Splátky bezúčelového úveru si môžete rozložiť až na 20 rokov. Maximálna výška bezúčelovej flexihypotéky je stanovená na 90% hodnoty domu alebo 100% hodnoty bytu.

Flexihypotéka so štátnym príspevkom pre mladých

Hypotéka na bývanie pre ľudí do 35 rokov so zvýhodnenou úrokovou sadzbou vďaka štátnemu príspevku na bývanie. Flexihypotéka so štátnym príspevkom teda ponúka dostupnejšie a lacnejšie bývanie. Prvých 5 rokov môžete úroky znížiť o 3% (2% štátny príspevok+1% VÚB banka). Túto hypotéku môžete použiť na kúpu, výstavbu alebo rekonštrukciu nehnuteľnosti. Splátky flexihypotéky na bývanie si môžete rozdeliť na 30 rokov.

Flexihypotéka na refinancovanie

Hypotéka na prefinancovanie už poskytnutej hypotéky alebo úverov od iných bánk. K poskytnutiu refinanciovania vám postačujú osobné odklady a pôvodná úverová zmluva. Nepotrebujete teda žiadny znalecký posudok, tento pre vás urobí VÚB banka zdarma. Flexihypotéka na refinancovanie Vám zároveň poskytne výhodnú úrokovú sadzbu po dobu maximálne 30 rokov.

Flexihypotéka na developerské projekty

Zvýhodnená hypotéka na kúpu bytov, domov alebo apartmánov, ktoré stavia konkrétna developerská spoločnosť v rámci SR. Hypotéka teda slúži na kúpu nehnuteľností vo výstavbe. Na vybavenie tejto hypotéky Vám postačuje minimum dokladov a splácať ju môžete až 30 rokov.

5/5 - (1 vote)
Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu xPozicky.sk. Vyštudoval ekonomickú univerzitu a zaujíma sa o rôzne finančné produkty, makroekonomiku, spotrebiteľské správanie a investovanie. Rád trávi čas s rodinou a priateľmi a okrem toho píše pre viacero internetových magazínov o bývaní alebo cestovaní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *