Pôžička pre ženy na materskej

Pôžička pre ženy na materskej dovolenke vám môžu poskytnúť banky, ale najmä nebankové spoločnosti. Väčšinou sa jedná o menšie sumy, aby sa zabezpečila lepšia schopnosť splácať. Je určená pre všetky mamičky, ktoré majú hlbšie do vrecka. Peniaze sa dajú využiť neúčelový na nákup potravín, platbu nájmu, potrieb pre dieťa alebo čokoľvek iné.

Pôžička pre ženy na materskej

Výhodná pôžička pre ženu na materskej

V priebehu materskej sa výrazne zníži váš mesačný príjem. Obzvlášť ženy, ktoré otehotnejú hneď po škole alebo dokonca už v priebehu štúdia sú postavené do náročnej životnej situácie. Vhodné riešenie tu predstavuje výhodná pôžička pre ženu materskej, ktorá dokáže vyriešiť krátkodobý nedostatok finančných prostriedkov. Doprajte tak komfort sebe aj svojmu bábätku. S výhodnou pôžičkou bude všetko jednoduchšie.

Nebanková pôžička pre mamičku na materskej dovolenke

Pôžičky pre ženy na MD poskytujú hlavne nebankové finančné spoločnosti, pretože žiadateľky o pôžičku väčšinou nemajú dostatočnú bonitu na to, aby získali pôžičku v banke. Pôžičky na materskej tak fungujú rýchlo, jednoducho a za podmienok splácania, ktoré si môže dovoliť naozaj každý.

Online žiadosť o pôžičku

Väčšinou stačí keď vyplníte stručný formulár a spoločnosť následne overí vašu bonitu – teda schopnosť splácať pôžičku. Vyplnenie formulára samozrejme neznamená automatické schválenie pôžičky, ale vaše údaje spracujú a dozviete sa či máte nárok na pôžičku.

Podmienky na získanie pôžičky

Aby ste získala pôžičku na materskej dovolenke, nemusíte vo väčšine prípadov dokladať svoj mesačný príjem. Tieto pôžičky majú väčšinou formu takzvaných mikropôžičiek, takže sa ich výška bežne pohybuje 500 eur a doba pre splatenie pôžičky trvá zvyčajne maximálne 30 dní. Samozrejme záleží od spoločnosti – niektoré poskytujú pôžičku aj na dlhšie obdobie a vo väčšej sume.

Pre rodičov i matky samoživiteľky

Bezúčelová pôžička pre ženy na MD poteší všetky mamičky samoživiteľky aj oteckov, ktorí nemajú dostatočný mesačný príjem. Ak je jeden rodič na materskej a druhý stratí zamestnanie, tak môže byť situácia pri nedostatočných úsporách veľmi zložitá. Práve vtedy je tu šanca využiť pôžičku bez dokladovania účelu.

Výhody

  • rýchle vybavenie pôžičky online cez internet
  • dostupná aj pre ľudí s nižším príjmom

Nevýhody

  • vyšší úrok
  • často krátka doba splatnosti

Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu xPozicky.sk. Vyštudoval ekonomickú univerzitu a zaujíma sa o rôzne finančné produkty, makroekonomiku, spotrebiteľské správanie a investovanie. Rád trávi čas s rodinou a priateľmi a okrem toho píše pre viacero internetových magazínov o bývaní alebo cestovaní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *