Výhodné online pôžičky od spoločnosti Tesco

Ponuka pôžičiek sa rozširuje zo dňa na deň. Medzi jednotlivými pôžičkami je však veľa rozdielov a nie všetky sú výhodné pre žiadateľa. Jednou z obľúbených pôžičiek v dnešnej dobe je Tesco pôžička. Hypermarket Tesco túto hotovostnú pôžičku ponúka v spolupráci so spoločnosťou Home Credit. Pôžičku si môžete vybaviť v stánku Tesco finančné služby, ktorý sa nachádza v každom hypermarkete tesco ale je tu aj možnosť vybavenia pôžičky cez telefón a najnovšie aj cez internet.

Tesco pôžička

Hotovostná Tesco pôžička online

Tesco pôžička je veľmi vyhľadávaný finančný produkt, pretože pri nej môžete získať hotovosť od 800 do 16 000 eur s možnosťou splátok na 12 až 96 mesiacov. Výška splátok je pri Tesco pôžičke garantovaná, a teda počas celej doby splácania budete platiť rovnaké splátky. Pôžička je väčšinou schválená na počkanie a peniaze získate už do 2 pracovných dní na bankový účet.

Pre koho je Tesco pôžička určená?

Tesco pôžičku môže získať občan SR starší ako 18 rokov. Pôžička je dostupná pre zamestnancov, dôchodcov, ale aj samostatne zárobkovo činné osoby. Na získanie tesco pôžičky nepotrebujete žiadneho ručiteľa, ani žiadne ručenie majetkom.

Ako získať Tesco pôžičku?

Na vybavenie pôžičky Vám postačujú 2 doklady totožnosti (občiansky preukaz, pas, vodičský preukaz alebo rodný list), aktuálny výpis z bankového účtu a potvrdenie o výške vašich príjmov (od zamestnávateľa alebo z daňového priznania). K týmto údajom treba doložiť aj číslo Vášho účtu, aby Tesco vedelo kam Vam má poslať peniaze. Vybavenie pôžičky je samozrejme zdarma a ani za predčasné splatenie pôžičky neplatíte žiadne poplatky.

Pri vybavení pôžičky Vám odporúčame podpísať aj dohodu o zmene výšky splátok a počtu splátok a zvážte aj poistenie pôžičky pre prípad pracovnej neschopnosti, alebo straty zamestnania.

Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu xPozicky.sk. Vyštudoval ekonomickú univerzitu a zaujíma sa o rôzne finančné produkty, makroekonomiku, spotrebiteľské správanie a investovanie. Rád trávi čas s rodinou a priateľmi a okrem toho píše pre viacero internetových magazínov o bývaní alebo cestovaní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *