Home Credit pôžičky

Spoločnosť Home Credit Slovakia a.s. patrí k najdlhšie pôsobiacim nebankovým spoločnostiam na Slovensku. Vznikla už v roku 1999 a odvtedy stále patrí k popredným poskytovateľom spotrebiteľských finančných produktov na Slovensku. V ponuke tejto spoločnosti môžeme nájsť mnoho úverových produktov ako sú hotovostné pôžičky, kreditné karty, revolvingové pôžičky, spotrebiteľské úvery, online pôžičky ale aj telefónne pôžičky. Veľmi obľúbený je samozrejme aj nákup na splátky cez Home Credit, ktorý ponúka množstvo slovenských obchodov.

Pôžička od Home Credit

Nákup na splátky cez Home Credit

Najznámejší a najstarší spotrebiteľský úver od Home Credit, ktorý na Slovensku využíva väčšina obchodov s elektronikou, výpočtovou technikou, nábytkom a podobne. Tento úver sa dokonca dá využiť aj na kúpu dovolenky. Dovolenka na splátky sa v poslednej dobe využíva čoraz častejšie.

Hotovostné pôžičky

Home Credit Medzi hotovostné spotrebiteľské úvery, ktoré ponúka spoločnosť Home Credit patrí telefónna pôžička a online pôžička. Obidva tieto pôžičky môžete vybaviť priamo z pohodlia domova. Výška pôžičiek sa pohybuje až do výšky 4300€. Získané peniaze dostanete prevodom na svoj bankový účet.

Hotovostné úvery

Home Credit ponúka hotovostné úvery na pobočkách predajní Tesco a ASKO. V obchodných domoch Tesco môžete získať hotovostný úver až do výška 16000 eur. Poskytnutie a predčasné splatenie je pri Tesco úvere zdarma. V obchodných domoch ASKO nábytok zase môžete získať Home Credit hotovostný úver až do sumy 7000 eur. Predčasné splatenie a vybavenie úveru je aj pri ASKO úvere zadarmo.

Spotrebiteľský úver IDEAL Credit

Tento úver slúži na financovanie nákupu nových ale aj ojazdených automobilov u množstva predajcov áut po celom Slovensku. Popri tomto spotrebiteľskom úvere ponúka Home Credit aj úver IDEAL Credit+, ktorý môžete použiť na nákup výbavy a doplnkov pre vaše auto. Spotrebiteľský úver IDEAL Credit, teda auto na splátky môžu získať fyzické osoby, právnické osoby a samozrejme aj podnikatelia.

Úver na nadštandardnú lekársku starostlivosť

Spotrebiteľský úver Medifin od Home Credit slúži na financovanie nadštandardnej zdravotnej starostlivosti. Môžete ho použiť na financovanie akéhokoľvek lekárskeho zákroku, ktorý nie je hradený zdravotnou poisťovňou.

Karty od Home Credit

Pre ľudí, ktorí už majú nejaký spotrebiteľský úver od Home Credit a riadne ho splácajú ponúka Home Credit karty, ktoré klientom spoločnosti poskytujú ďalšie výhody. Najznámejšia karta je strieborná karta Home Credit, ktorá umožňuje opakované nakupovanie na splátky v predajniach, ktoré majú zmluvu s Home Credit na Slovensku, ale aj v zahraničí. Táto karta zároveň umožňuje výber hotovosti v bankomatoch a teda poskytuje čerpanie revolvingového (stále sa obnovujúceho) úveru. Veľmi obľúbenou kartou je aj kreditná karta Home Credit, teda medzinárodná platobná karta MasterCard, s ktorou môžete platiť na internete, ale môžete z nej vyberať peniaze aj klasicky z bankomatu na Slovensku a v zahraničí. 

K ďalšim kartám patrí nákupná karta Premiakreditná karta ČPSClubcard kreditná karta a karta Desatina. Tieto karty vám tiež poskytujú výhody, ktoré môžete využiť pri nákupe na splátky, prípadne pri každodenných nákupoch.

Článok napísaný: 10.2.2012

Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu xPozicky.sk. Vyštudoval ekonomickú univerzitu a zaujíma sa o rôzne finančné produkty, makroekonomiku, spotrebiteľské správanie a investovanie. Rád trávi čas s rodinou a priateľmi a okrem toho píše pre viacero internetových magazínov o bývaní alebo cestovaní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *