Internetová online pôžička od Zuno banky

Internetová banka Zuno je moderná banka, ktorá sa rozhodla poskytovať svoje bankové pôžičky online. Pre vybavenie pôžičky teda nemusíte nikam chodiť, všetko totiž vybavíte cez internet. Za bankou ZUNO stojí silná rakúska banka Raiffeisen, ktorá patrí k TOP 100 bankám na svete, a tak sa na Zuno môžete spoľahnúť. K výhodám Zuno pôžičky patrí aj to, že ju dostanete bez akýchkoľvek poplatkov. Zuno pôžičkazároveň patrí k najvýhodnejším a najdostupnejším pôžičkám na slovenskom trhu.

Pôžička od banky Zuno

Zuno pôžička online

Bezúčelový spotrebný úver Zuno alebo tzv. Zuno pôžička sa poskytuje od 1000 do 20 000 eur, pričom nepotrebujete žiadneho ručiteľa ani zabezpečenie. Pri Zuno pôžičke neplatíte žiadny poplatok za získanie pôžičky a ani žiadne mesačné poplatky. Získané peniaze môžete využiť na čo budete chcieť, nemusíte teda dokladovať použitie pôžičky. Úroky Zuno úveru ostávajú po celú dobu splácania rovnaké, nemusíte sa teda obávať zvyšovanie úrokov.

Pre koho je Zuno pôžička určená?

Online pôžička Zuno je určená pre zamestnané osoby staršie ako 21 rokov s trvalým pobytom na Slovensku a príjmom aspoň 400 eur. Zuno teda poskytuje aj pôžičky pre cudzincov s trvalým pobytom v SR. Pôžičku môžu využiť aj SZČO staršie ako 25 rokov. Maximálna veková hranica pre získanie pôžičky je obmedzená na 65 rokov.

Ako vybaviť Zuno pôžičku?

Pôžičku Zuno vybavíte online cez internet a všetky potrebné dokumenty na schválenie stačí poslať cez internet banking. Na vybavenie Zuno pôžičky postačuje občiansky preukaz (u cudzincov cestovný pas) a 3 výpisy z bankového účtu, na ktorý chodí mzda. V prípade SZČO potvrdenie o zaplatení dane. Po schválení pôžičky zmluvu o pôžičke podpíšete cez SMS.

Okrem základnej pôžičky ponúka Zuno aj pôžičku PLUS, ktorá v sebe zahŕňa poistenie, možnosť predčasného splatenia zadarmo a dokonca aj možnosť zmeny zmluvných podmienok zdarma. Pôžička PLUS ponúka aj SMS upozornenie 2 dni pred termínom splátky.

Pri Zuno pôžičke môžete využiť aj poistenie pôžičky pre prípad pracovnej neschopnosti alebo straty zamestnania. V prípade, že nemôžete alebo nestíhate zaplatiť pravidelnú splátku za pôžičku, tak kontaktuje banku Zuno, aby ste sa dohodli na spoločnom riešení. Ešte pred žiadosťou o Zuno pôžičku však zvážte svoju schopnosť splácať pôžičku.

Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu xPozicky.sk. Vyštudoval ekonomickú univerzitu a zaujíma sa o rôzne finančné produkty, makroekonomiku, spotrebiteľské správanie a investovanie. Rád trávi čas s rodinou a priateľmi a okrem toho píše pre viacero internetových magazínov o bývaní alebo cestovaní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *