Bankový účet zadarmo? Vyskúšajte mBank

Nechce sa vám platiť za vedenie účtu každý mesiac nejaké poplatky? Možno práve pre vás je tu potom účet u banky mBank zadarmo. Práve vďaka takému účtu zadarmo môžte ušetriť ročne až desiatky eur za vedenie účtu – kľudne aj 50 eur ročne a to sa oplatí. Zvlášť je to veľa peňazí, keď si to prepočítame na viac rokov, to už môžu byť naozaj pekné peniaze, ktoré platíte u iných bánk zbytočne.

mBank - mkonto účet zadarmo

Osobne mBank používam už takmer 10 rokov a som s nimi absolútne spokojný. Dokonca dnes už ich kartu používam aj na platenie hodinkami. Dá sa cez nich platiť napríklad cez Fitbit pay alebo Garmin Pay (ako jedna z mála bánk na Slovensku) – aktuálne viem takto platiť do 50 eur.

Žiadosť o založenie mKonta vyplníte online a zmluvu vám prinesie kurier tam, kam budete chcieť. Za vedenie účtu si od vás nevezmú žiadne peniaze a výbery z bankomatov od 70 EUR sú zadarmo. Bez poplatkov. Výhodou je aj rýchla mobilná aplikácia. Karta k účtu zdarma a vedenie účtu zadarmo.

Najčastejšie využívané služby sú zadarmo

Založenie a vedenie účtuzadarmo
Vydanie hlavnej karty k účtuzadarmo
Výbery zo všetkých bankomatov v SR alebo v zahraničízadarmo
(stačí vybrať aspoň 70 EUR alebo ekvivalent v cudzej mene, inak 1 EUR)
Vedenie hlavnej karty k účtuzadarmo
(stačí ak mesačne kartou zaplatíte spolu aspoň 70 EUR, inak 1,30 EUR)
Prichádzajúce a odchádzajúce platbyzadarmo
Zadanie a zmena trvalého príkazu alebo inkasazadarmo

Prehľadný a moderný internet banking

Internet banking je taktiež pekne spracovaný a používa sa fakt dobre – všetko sa dá jednoducho nájsť a používať. Cez internet banking si viete objednať aj rôzne služby navyše (ako napríklad ďalší účet, kreditnú kartu, či požiadať o pôžičku). Väčšinou stačí vyplniť dotazník a niekto z banky sa vám prípadne ozve – keď bude treba niečo doplniť.

Kreditná karta od mBank

Ako zdroj peňazí navyše môžete pri pravidelnom posielaní peňazí na účet, napr. keď si tam zasielate výplatu požiadať o kreditnú kartu. Tú viete dokonca používať aj bez poplatku – stačí, že ňou urobíte napríklad transakcie za 50€ mesačne. Následne to vyplatíte a máte vedenie kreditnej karty bez mesačného poplatku.

Cez mBank účet môžete dokonca aj zarobiť

Môj taký osobný “tajný” tip ako na účte zadarmo zarobiť. mBank z času na čas, možno tak raz za rok pošle do internet bankingu správu o tom ako zarobiť odporúčaním nových zákazníkov. Teda ak sa niekto zaregistruje do ich banky a uvedie pri registrácii vaše telefónne číslo (ako človeka, ktorý mu účet doporučil), tak môžte za takú registráciu dostať 20-30 € a to sa oplatí. Účet je zadarmo, tak stačí niekoho presvedčiť, aby skúsil účet v tejto banke.

Posledne som takúto akciu videl vo februári 2020 (mohli ste takto získať max 120€ – 4 odporúčania). Vtedy dávali 30 eur za založenie účtu Vám aj tomu vášmu známemu, ktorý si založil účet. Takže odporúčam založiť si účet už teraz a čakať či sa neobjaví podobná akcia.

Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu xPozicky.sk. Vyštudoval ekonomickú univerzitu a zaujíma sa o rôzne finančné produkty, makroekonomiku, spotrebiteľské správanie a investovanie. Rád trávi čas s rodinou a priateľmi a okrem toho píše pre viacero internetových magazínov o bývaní alebo cestovaní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *