Pôžičky cez internet (online pôžičky)

Online pôžičky ponúkajú jednoduchý spôsob ako si z domu diskrétne vybaviť pôžičku. Často stačí vyplniť online formulár na stránke a následne vás telefonicky alebo emailom kontaktuje spoločnosť a dohodne s vami všetky detaily pôžičky. Peniaze následne dostanete na bankový účet, často už do 2 dní od vybavenia žiadosti.

Požičiavanie cez internet

Potrebujete si požičať peniaze, ale nechcete zbytočne strácať čas zdĺhavým vybavovaním úveru v banke? Dávate prednosť moderným technológiám a najradšej by ste všetko riešili z pohodlia domova? Tak práve pre vás tu sú pôžičky cez internet. Stačí sa doma jednoducho posadiť k počítaču a vybrať si z obrovského množstva rôznych spoločností ponúkajúcich pôžičky cez internet. V dnešnej dobe ponúka pôžičky cez internet množstvo bankových i nebankových spoločností.

Postup pri vybavovaní pôžičky cez internet

Samotné odoslanie žiadosti o pôžičku je veľmi jednoduché a zaberie naozaj iba pár minút. Jediné, čo musíte urobiť, je vyplniť online formulár na internetovej stránke spoločnosti, ktorú ste si vybrali. Do formulára stačí zadať svoje údaje, bydlisko, e-mail a predovšetkým vaše telefónne číslo, na ktoré Vás bude neskôr kontaktovať operátor z vami vybranej spoločnosti.

Výhody online pôžičiek

Jedna z predností online pôžičky je fakt, že ihneď po odoslaní formulára budete informovaný o výsledku predbežného posúdenia vašej žiadosti. Zmluva pre Vás pripravia na podpis na pobočke inštitúcie, často Vám ju môžu zaslať na podpis poštou, alebo vám doručia zmluvu pracovníkom priamo do domu, kde dôjde ku kontrole potrebných dokumentov a podpísaniu zmluvy. Potom už ostáva len samotné odoslanie peňazí. Peniaze dostanete v hotovosti alebo na účet, podľa predchádzajúcej dohody.

Žiadosť o pôžičku býva spravidla vybavená do niekoľkých hodín. Požičať si môžete sumu v rozmedzí od 25 do 30 000 €. Doba splatnosti sa pohybuje v rozmedzí od 6 do 84 mesiacov.

Bankové a nebankové pôžičky cez internet

Ak si vyberiete pôžičku cez internet od bankovej spoločnosti, tak od Vás bude pravdepodobne požadovať potvrdenie o výške príjmov a v závislosti na výške sumy bude požadovať ručiteľa alebo ručenia majetkom. Ak využijete služby nebankových organizácií tak nepotrebujete žiadneho ručiteľa, ani žiadne iné istenie. Rovnako sa nebude nahliadať do registra dlžníkov. Rýchle pôžičky cez internet od nebankových organizácií sú vhodné aj pre osoby, ktoré sú vedené v registri dlžníkov.

Požičať si peniaze je naozaj jednoduché a vďaka internetu sa to dá zvládnuť skutočne behom pár minút.

Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu xPozicky.sk. Vyštudoval ekonomickú univerzitu a zaujíma sa o rôzne finančné produkty, makroekonomiku, spotrebiteľské správanie a investovanie. Rád trávi čas s rodinou a priateľmi a okrem toho píše pre viacero internetových magazínov o bývaní alebo cestovaní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *