Americká hypotéka bez dokladovania príjmu

Americká hypotéka je finančný produkt, ktorý sa v dnešnej dobe teší veľkej obľube najmä z dôvodu expresného vybavenia a nenahliadania do registrov. Toleruje sa aj exekúcia. Cez americkú hypotéku môžete získať až sedemdesiat percent financií z odhadnej ceny nehnuteľnosti a všetko sa dnes dá vyriešiť aj cez internet.

Americká hypotéka bez dokladovania

Americká hypo bez preukazovania príjmu

Získať pôžičku bez preukazovania príjmu sa stále dá aj v dnešnej dobe – teda ak máte nejakú nehnuteľnosť, ktorú by ste použili na zástavu svojej pôžičky. Ak ju máte, tak môžete požiadať o americkú hypotéku ihneď. Toto zabezpečenie je tu preto, aby aj spoločnosť, u ktorej si peniaze požičiavate mala možnosť v prípade núdze, keď niečo nepôjde podľa plánu získať svoje peniaze späť. Je to férová ponuka, ak potrebujete rýchlo na čokoľvek požičať peniaze. Čo sa týka úrokov a splatenia, tak je to potom rovnaké ako v banke, akurát táto hypotéka bez dokladovania príjmov nerieši schvaľovanie ako banka a budete mať o niečo vyšší úrok.

Pri schvaľovaní sa nepozerá do registrov – nebude potrebovať overovať príjmy a nevadia nízke príjmy. Všetko si nastavíte tak, ako vy sami budete vedieť dlhodobo mesačne splácať. Je to len na vás, ale určite nepreceňujte svoje schopnosti splácania. Mohlo by to dopadnúť zle.

Pôžička bez nervov

Isto to poznáte. Keď idete do banky a niečo od nich chcete, tak oni potrebujú veľa papierov – majú na to veľa času, ktorý vy nemáte a musíte čakať a stále zháňať nejaké papiere, ktoré napríklad pri americkej hypotéke ani nepotrebuje. Pretože spoločnostiam, ktoré poskytujú americké hypotéky stačí nehnuteľnosť do zástavy. Toto je všetko, čo budete potrebovať a potom dostanete peniaze a čo si s nimi urobíte. Či si kúpite inú nehnuteľnosť alebo peniaze použijete na rekonštrukciu starej nehnuteľnosti či si kúpite byt alebo jednoducho za tie peniaze pôjdete na dovolenku je už vaša osobná vec a nikoho to nebude zaujímať.

Výšku pôžičky si môžete spočítať na americkej hypotekárnej kalkulačke, takže výšku mesačných splátok aj to koľko si viete požičať viete zistiť dopredu.

Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu xPozicky.sk. Vyštudoval ekonomickú univerzitu a zaujíma sa o rôzne finančné produkty, makroekonomiku, spotrebiteľské správanie a investovanie. Rád trávi čas s rodinou a priateľmi a okrem toho píše pre viacero internetových magazínov o bývaní alebo cestovaní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *