Spotrebiteľské úvery a pôžičky od Home Credit

Spoločnosť Home Credit Slovakia a.s., ktorá vznikla v roku 1999, je lídrom slovenského trhu spotrebiteľského financovania. Zameriava sa na ponuku produktov na spotrebiteľské financovanie – revolvingové a spotrebiteľské úvery, pôžičky na mieste predaja, hotovostné nebankové pôžičky či kreditné karty. Táto spoločnosť pôsobí aj v Českej republike, na Ukrajine, v Kazachstane, Rusku, Bielorusku, Číne a Vietname. Skupina Home Credit patrí do skupiny PPF, ktorá je jedna z najväčších medzinárodných investičných skupín východnej a strednej Európy. V roku 2009 spoločnosť poskytla pôžičky v celkovej sume 102 miliónov €.

Pôžička od Home Credit

Spotrebiteľský úver IDEAL Credit

Úver, ktorý vám pomôže pri kúpe nového či ojazdeného auta. Možnosťou je aj priama platba už od 0 %. Dĺžku splácania od 2 do 7 rokoch a pevnú výšku mesačných splátok vopred dohodnutého splátkového kalendára si vyberajú zákazníci. Home Credit ponúka aj upravený špeciálny úver, ktorý poskytuje aj nákup výbavy a doplnkov pre vozidlo – IDEAL Credit+.

Nákup na splátky

Ak si chcete zrenovovať byt či kúpiť nový televízor, práčku alebo nábytok a nemáte nato dostatok financií. Home Credit vám ponúka spotrebiteľské úvery pri ktorých môžete nakupovať bez obmedzenia a bez hotovosti. Stačí pritom minimum dokladov a postup je veľmi jednoduchý. Výhodami spotrebiteľského úveru je nákup bez hotovosti, pevný výška splátky počas doby splácania a pri úvere nepotrebujete ručiteľa. Výšku úveru si dohodnete priamo v predajni kde nakupujete a výška musí byť vyššia ako 100 €. Toto všetko vybavíte na počkanie priamo v predajni.

Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu xPozicky.sk. Vyštudoval ekonomickú univerzitu a zaujíma sa o rôzne finančné produkty, makroekonomiku, spotrebiteľské správanie a investovanie. Rád trávi čas s rodinou a priateľmi a okrem toho píše pre viacero internetových magazínov o bývaní alebo cestovaní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *