Bankové úvery od VÚB banky

Najznámejší úverový produkt VÚB banky sú tzv. Flexipôžičky. Sú to vlastne úvery, ktoré sú rozdelené podľa využitia. Patria medzi najobľúbenejšie bankové úvery na Slovensku a VÚB banka patrí medzi najväčšie bankové spoločnosti u nás. Pokrýva asi 1,2 milióna klientov, čo je aj približne 20 % bankového trhu na Slovensku a to z nej robí druhú najväčšiu banku.  Ak potrebujete financie na kúpu nového auta, výmenu okien, rekonštrukciu bytu či pôžičku pre študentov, tak sú pre vás vhodné práve tieto flexipôžičky od VÚB banky. Minimum dokladov, peniaze do 24 hodín, nemenné splátky počas celej splatnosti úveru. To sú výhody, ktoré môžete získať flexipôžičkou. Tieto pôžičky získate aj bez ručiteľa.

Pôžička na čokoľvek od VÚB banky

Flexipôžička na čokoľvek

Peniaze môžete využiť na čokoľvek. Kúpa dovolenky, nábytku, elektroniky alebo z nej môžete vyplatiť iné spotrebiteľské úvery. Bezúčelová flexipôžička sa Vám môže prispôsobiť v splácaní úveru. Splátky môžete znížiť predĺžením lehoty splatnosti alebo na určité obdobie splátky celkom odložiť.  Inkasom na flexiúčte si zjednodušíte sledovanie konkrétnych termínov splatnosti úveru.

Ak ste poistenec Zdravotnej poisťovne Dôvera a ste v programe VÝHODY, tak máte možnosť získať bezúčelovú flexipôžičku za zvýhodnených podmienok.

  • Jednotlivec – žiadny poplatok za poskytnutie úveru
  • člen klubu Rodina – žiadny poplatok za poskytnutie úveru a úroková sadzba bude znížená o 1 % p.a.

Flexipôžička s finančným ručením

V prípade, že máte vkladnú knižku, termínový vklad alebo podielové listy VÚB AM a chcete si vziať pôžičku, tak je pre vás táto pôžička najvhodnejšia. Tento finančný majetok môžete použiť ako zabezpečenie. Touto pôžičkou získate zvýhodnenú úrokovú sadzbu, nemusíte dokladovať svoj príjem, peniaze do 24 hodína platíte rovnaké mesačné splátky počas celej doby splatnosti úveru. Peniaze môžete použiť na čokoľvek.

K flexipôžičke si môžete vybaviť aj poistene úveru, ktoré by vás ochránilo v prípade nepredvídaných životných udalosti, v dôsledku ktorých by ste nemohli ďalej splácať úver. Vtedy by to za vás prebrala poisťovňa.

Flexipôžička pre študentov

Ak hľadáte vhodnú pôžičku pre študenta, napr. na zaplatenie kníh, školného, cestovania, nájomného či jazykového pobytu, tak je pre vás ako stvorená flexipôžička pre študentov. Môžete ju získať už počas 1. roka štúdia. Nemenné splátky počas celej doby sú samozrejmosťou. Pomocou tejto pôžičky si môžete financovať denné aj diaľkové štúdium. K pôžičke si môžete dohodnúť aj výhodné poistenie úveru.

V prípade ak by ste nemali dostatok financií na splácanie splátok, tak môžete splátky odložiť až po ukončení štúdia. Taktiež sa dajú upraviť výšky splátok či uskutočniť mimoriadne splátky. Študentom Vysokej školy manažmentu, Bratislavskej vysokej školy práva a Stredoeurópskej vysokej školy flexipôžička pre študentov ponúka výhodnejšie podmienky.

Flexipôžička na auto

Rýchla flexipôžička, z ktorej môžete čerpať do 24 hodín je určená na kúpu auta. Auto môže vyzerať podľa vašich predstav, môže byť nové i staré, jazdené i ojazdené. Úver vám poskytne v celkovej hodnote auta. Pri kúpe nového auta si môžete na každej pobočke vybaviť Povinné zmluvné poistenie (PZP). Taktiež si môžete vybaviť aj poistenie úveru.

Flexipôžička na bývanie

Pomôcť pri financovaní bývania si môžete flexipôžičkou na bývanie. Jej výhodou je, že nemusíte zakladať nehnuteľnosť. Pri tejto pôžičke získate istotu nemennej splátky a výhodnejšiu úrokovú sadzbu. Túto pôžičku získate aj vtedy, ak ste už investovali peniaze do svojho bývania, napr. na rekonštrukciu, kúpu alebo modernizáciu. Spätne vám preplatia peniaze na váš účet.

Flexipôžička na výmenu okien

Táto pôžička vám uhradí financie na výmenu a montáž plastových okien. Táto flexipôžička má aj svojich partnerov – Fenestra SK a Slovaktual. V týchto dvoch firmách si môžete podať žiadosť o úver priamo u dodávateľa tovaru alebo služby. Vlastné prostriedky na kúpu tovaru nepotrebujete. Nemenná splátka počas celej doby a minimum dokladov. To je tiež výhoda tejto flexipôžičky.

Flexipôžička na rekonštrukciu bytu alebo domu

Ak máte záujem o pôžičku, ktorá by vám pomohla rekonštruovať byt alebo zatepliť byt či niečo iné, tak využite flexipôžičku na rekonštrukciu bytu alebo domu. Pri tejto pôžičke máte zvýhodnenú úrokovú sadzbu a platíte nemenné splátky.

5/5 - (1 vote)
Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu xPozicky.sk. Vyštudoval ekonomickú univerzitu a zaujíma sa o rôzne finančné produkty, makroekonomiku, spotrebiteľské správanie a investovanie. Rád trávi čas s rodinou a priateľmi a okrem toho píše pre viacero internetových magazínov o bývaní alebo cestovaní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *