Pôžičky pre učiteľov

Pôžičky pre učiteľov sú špeciálnou pôžičkou vyhradenú iba pre jednu vrstvu obyvateľov. Pod pojmom učiteľ sa rozumie štátny zamestnanec, ktorí učí na škole. Je známe, že učiteľský plat nie je bohviečo, a preto aj oni potrebujú niekedy pôžičky na čokoľvek. Práve takáto špeciálna bezúčelová pôžička im má pomôcť. Niekedy tieto pôžičky ponúkal iba Pôžičkový fond, no teraz sa pridávajú postupne všetky banky. Úver je krytý veľmi nízkym úrokom, väčšinou okolo 4 %.

Tieto pôžičky s nízkym úrokom sa každý rok stávajú obľúbenejšie. Učitelia si často krát chcú kúpiť a zabezpečiť niečo nové. Ak sa im nechce šetriť peniaze z každého platu, tak tu majú možnosť využiť rýchle pôžičky. Rýchle sú aj preto, že väčšina patrí pod online pôžičky, ktoré sú bankou potvrdené do niekoľkých hodín. Ak si chcú kúpiť nové auto, opraviť dom alebo ísť na dovolenku, nepotrebujú bankové pôžičky na auto s vysokým úverom. Môžu použiť práve bezúčelové pôžičky pre učiteľov. Začínajúcim učiteľom môžu pomôcť pri vzdelaní, alebo vybudovaní vlastnej domácnosti.

Výhody pôžičky pre učiteľov

Dobu splatnosti si môžete nastaviť dokonca až na 15 rokov. Výška úveru sa pohybuje od 100 do 30 000 eur, čo malá suma nie je. Niekedy existovali iba pôžičky pre začínajúcich učiteľov, no teraz sú pripravené pre všetkých. Bankové úvery si môžete vybaviť online, z pohodlia Vášho domova a bez minimálneho stresu. Najväčšou výhodou je nízky úrok, 4 % p.a. Pôžičky pre študentov sú zrkadlom tejto pôžičky. Sú založené na rovnakej výhode.

Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu xPozicky.sk. Vyštudoval ekonomickú univerzitu a zaujíma sa o rôzne finančné produkty, makroekonomiku, spotrebiteľské správanie a investovanie. Rád trávi čas s rodinou a priateľmi a okrem toho píše pre viacero internetových magazínov o bývaní alebo cestovaní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *