Rýchle nebankové pôžičky do 24 hodín

Podľa aktuálnych dopytov a hľadaných výrazov vo vyhľadávačoch môžme usúdiť, že väčšina potenciálnych žiadateľov o pôžičku zháňa veľmi rýchle varianty pôžičiek do 24 hodín, prípadne ihneď po podpise zmluvy (zmenky). Mnohí teda uprednostňujú rýchlu hotovosť bez zdĺhavého čakania na schvaľovací proces… Rýchle pôžičky do 24 hodín teda momentálne vedú trh s nebankovými pôžičkami.

Na druhú stranu, nemusíme byť prekvapení, keďže väčšina žiadateľov o nebankové pôžičky patrí k ľudom s nižšími príjmami. Zákazníkov súkromných investorov, osôb a nebankových firiem, tak zvyčajne tvoria predovšetkým ľudia, ktorí nevychádzajú so svojou mzdou a pár dní/týždňov pred výplatou potrebujú finančnú injekciu. Pri bankových pôžičkách by ste sa schválenia pravdepodobne nedočkali, rozhodne nie do 24 hodín či druhého dňa a obvzlášť za predpokladu, že máte nejaký zápis v registroch dlžníkov, prípadne vyššie spomínané “nízke príjmy v zamestnaní”.

Finančná hotovosť ihneď po podpise zmenky

Ak si chcete požičiavať penize na zmenku, bude po Vás poskytovateľ zvyčajne požadovať podpis na úverovej zmluve, respektíve potvrdenie ručiteľskej (zákonom vymáhateľnej) zmenky. Preto sa tieto hotovostné úvery nazývajú aj pôžičky na zmenku. Na takomto doklade by mala byť vyznačená požičaná suma peňazí, maximálna doba splatnosti a odmena pre poskytovateľa pôžičky.

Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu xPozicky.sk. Vyštudoval ekonomickú univerzitu a zaujíma sa o rôzne finančné produkty, makroekonomiku, spotrebiteľské správanie a investovanie. Rád trávi čas s rodinou a priateľmi a okrem toho píše pre viacero internetových magazínov o bývaní alebo cestovaní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *