Výhodné hypotekárne úvery od ČSOB banky

Potrebujete hypotéku na kúpu, rekonštrukciu, modernizáciu alebo na stavbu rodinného domu, bytu či chaty? Ak áno, tak ste na správnom mieste, pretože presne hypotéky na bývanie má v ponuke Česko-Slovenská Obchodná Banka a.s. Výhodné hypotéky od ČSOB môžete dokonca použiť aj na doplnky súvisiace s bývaním a záhradu. ČSOB v rámci svojich úverových produktov ponúka účelové a bezúčelové hypotéky, ktoré môžete získať už do 24 hodín.

Hypotéka od ČSOB

VARIO hypotéka od ČSOB

Najrýchlejšia ČSOB hypotéka, ktorá je založená kupovanou nehnuteľnosťou alebo nehnuteľnosťou inej osoby. Slúži na kúpu alebo rekonštrukciu nehnuteľnosti, financovanie nábytku a zariadenia do domácnosti, kúpu auta alebo čohokoľvek čo práve potrebujete. Peniaze môžete získať už do 24 hodín od podania žiadosti o hypotéku, alebo expresne už do 2 hodín. Splátky ČSOB hypotéky Vario si môžete rozdeliť až na 40 rokov.

Bezúčelová hypotéka od ČSOB

Bezúčelový hypotekárny úver ČSOB zabezpečený nehnuteľnosťou, ktorý môžete použiť na čokoľvek. Nemusíte teda dokladovať použitie získaných peňazí. Bezúčelovú hypotéku od ČSOB môžete získať až do 70% založenej nehnuteľnosti. Ak ste aktívny klient ČSOB banky, tak pri tejto hypotéke získate dokonca aj výhodnejšiu úrokovú sadzbu a poistenie hypotéky. ČSOB hypotéku získate už do 24 hodín od podania žiadosti.

Kombinovaná hypotéka od ČSOB

Kombinácia bezúčelovej hypotéky a účelovej hypotéky na bývanie zabezpečenej kupovanou nehnuteľnosťou. 60% hypotekárneho úveru teda slúži na kúpu, stavbu alebo rekonštrukciu bytu alebo rodinného domu a 40% hypotéky môžete použiť na čokoľvek, podľa vlastného uváženia. Peniaze môžete získať už do 2 hodín a preto sa táto hypotéka zvykne nazývať rýchla hypotéka.

Hypotéka pre mladých od ČSOB

Hypotekárny úver pre mladých zabezpečený nehnuteľnosťou, ktorý je určený pre mladých ľudí vo veku 18 až 35 rokov na kúpu, prípadne rekonštrukciu rodinného domu alebo bytu. Na tento úver sa poskytuje štátny príspevok, ktorý Vám zníži úrokovú sadzbu o 3%. Aj túto hypotéku od ČSOB môžete získať už do 24 hodín. Pre získanie hypotéky pre mladých však musí žiadateľ dosahovať príjem maximálne 1,3 násobok priemerného hrubého príjmu (1102,40€ pre rok 2012) v národnom hospodárstve SR.

ČSOB Hypotéka na splatenie existujúcich úverov

Hypotéka na zjednotenie viacerých úverov do jedného, alebo na prefinancovanie nevýhodného úveru z inej banky do ČSOB. Úver je zabezpečený nehnuteľnosťou, ktorou ručíte pri predošlom úvere. Vďaka výhodným úrokom ČSOB hypotéky, tak môžete veľmi jednoducho znížiť vaše mesačné splátky a ušetriť. Na dokladovanie príjmu v tomto prípade postačuje čestné prehlásenie. Hypotéku môžete prefinancovať až do 90% hodnoty nehnuteľnosti.

Viac informácií o ČSOB hypotékach získate na tejto adrese.

5/5 - (1 vote)
Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu xPozicky.sk. Vyštudoval ekonomickú univerzitu a zaujíma sa o rôzne finančné produkty, makroekonomiku, spotrebiteľské správanie a investovanie. Rád trávi čas s rodinou a priateľmi a okrem toho píše pre viacero internetových magazínov o bývaní alebo cestovaní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *