Pôžička pre nezamestnaných (bez doloženia príjmu)

Pôžička pre nezamestnaných poskytuje zjednodušenie podmienok pre žiadateľov. V prípade, že klient žiada o pôžičku a je bez zamestnania, tak musí nejako doložiť, že je aj schopný splácať. V tomto prípade je výhodou, ak už za sebou má splatenú pôžičku od rovnakej spoločnosti. Určite nie je vhodné žiadať o ďalšie financie, ak už splácate inú pôžičku. Banky alebo nebankové spoločnosti veľmi nerady poskytujú peniaze klientom, ktorí nemajú zamestnanie a sú už niekde viazaní. Ak ste nezamestnaný (teda nemôžte poskytnúť potvrdenie o pravidelnom príjme), ale môžete ručiť majetkom, tak vám to veľmi pomôže. Na tento účel sú vhodné najmä nehnuteľnosti.

Problémy pri pôžičkách pre nezamestnaných

Prvá negatívna vlastnosť pri pôžičke pre nezamestnaných je určite maximálna poskytnutá čiastka. Poskytovatelia neradi zachádzajú do rizika, takže vám ponúknu menší obnos. Pri rýchlej pôžičke sa v podstate ani nepredpokladá s poskytnutím väčšej finančnej čiastky a preto sú pre ňu určené skôr pre menšie obnosy. Banky chcú svoje peniaze čo najskôr späť. To má dva dôsledky. Prvým je rozloženie splátok do menšieho časového úseku. Druhým je vyššia RPMN (resp. väčšia mesačná splátka).

Pôžičku pre nezamestaných môže získať každý

Rýchle pôžičky pre nezamestnaných môže získať naozaj každý. Menšie sumy získa samorzejme každý, avšak na väčšie sumy potrebujete ručiteľa alebo ručenie hnuteľným alebo nehnuteľným majektom.

Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu xPozicky.sk. Vyštudoval ekonomickú univerzitu a zaujíma sa o rôzne finančné produkty, makroekonomiku, spotrebiteľské správanie a investovanie. Rád trávi čas s rodinou a priateľmi a okrem toho píše pre viacero internetových magazínov o bývaní alebo cestovaní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *