Online pôžička od VÚB banky

Pôžičky cez internet sú v poslednej dobe veľmi obľúbené a presne na tento fakt sa rozhodla zareagovať aj VÚB banka prostredníctvom svojej online pôžičky. VÚB banka v spolupráci so spoločnosťou Consumer Finance Holding a.s. teda začala ponúkať bankový produkt VÚBPôžička, ktorý môžete získať priamo na jej webe. Online pôžičku od VÚB banky môžete vybaviť priamo z pohodlia vášho domova, rýchlo, jednoducho a samozrejme bez poplatkov. Peniaze dostanete už do 24 hodín od schválenia pôžičky priamo na Váš účet vo VUB banke.

Pôžička na čokoľvek od VÚB banky

Dostupná VÚB pôžička

VÚB pôžička s úrokom od 8,9% ročne je dostupná od 490 do 10 000 eur so splatnosťou do 10 rokov, pričom pôžičku do 3300 eur si môžete vybrať aj v hotovosti na ktorejkoľvek pobočke banky. Táto online pôžička je bezúčelová, takže získané peniaze môžete použiť na akýkoľvek účel – napr. na kúpu elektroniky, nábytku, dovolenky ale aj na splatenie iných úverov či kreditných kariet. Dostupná banková pôžička od VÚB sa teda často označuje aj ako pôžička na dovolenku, pôžička na splatenie dlhov, pôžička na kúpu auta a podobne. Internetovú pôžičku od VÚB môžu získať všetci, nemusíte byť teda ani klientom VÚB banky.

K bonusovým službám pôžičky patrí poistenie, ktoré Vám pomôže pri nepredvídaných okolnostiach v prípade, že by ste neboli schopný splácať.

Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu xPozicky.sk. Vyštudoval ekonomickú univerzitu a zaujíma sa o rôzne finančné produkty, makroekonomiku, spotrebiteľské správanie a investovanie. Rád trávi čas s rodinou a priateľmi a okrem toho píše pre viacero internetových magazínov o bývaní alebo cestovaní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *