Dostupné pôžičky od Slovenskej požičovne

Potrebujete si rýchlo a jednoducho požičať, ale pre banku nie ste dostatočné bonitný klient, aby Vám požičala viac peňazí? Potom je tu pre Vás nebanková spoločnosť Slovenská požičovňa patriaca pod skupinu Consumer Finance Holding, a.s. Táto spoločnosť sa venuje výhradne poskytovaniu pôžičiek. Požičiava peniaze prakticky všetkým skupinám obyvateľstva vďaka čomu je veľmi obľúbená a samozrejme aj overená tisíckami klientov. Veľkou výhodou pôžičiek od slovenskej požičovne je aj to, že ich vybavíte aj priamo cez internet.

Slovenská požičovňa

V ponuke slovenskej požičovne nájdete napríklad pôžičky pre mladých, pôžičky pre pedagógov, rýchle najľahšie pôžičky, manželské pôžičky, pôžičky na bývanie, ale aj pôžičky na kúpu nehnuteľnosti a hypotéky na čokoľvek.

Pôžička pre mladých

Tento typ pôžičky je určený pre mladých zamestnaných ľudí vo veku 19 až 23 rokov, ktorým sa zídu nejaké tie peniaze navyše. Výhodou pôžičky pre mladých je fakt, že ju vybavíte priamo cez internet, nemusíte teda nikam chodiť, ani nikde čakať. Neplatíte žiadne skryté poplatky, ani poplatok za vybavenie pôžičky.

Pôžička pre pedagógov

Táto pôžička je vhodná hlavne pre pedagógov, ale aj pre zamestnaných ľudí na dobu určitú. Výhoda tejto pôžičky pre pedagógov spočíva hlavne vo výhodnejších podmienkach pôžičky.

Najľahšie pôžičky

Ideálny typ pôžičky pre každého, kto potrebuje peniaze rýchlo a jednoducho. Najľahšie pôžičky sa poskytujú od 600 do 4000 eur s dobou splatnosti 1 až 10 rokov.  Samozrejmosťou je vybavenie pôžičky cez internet a výhodný úvers úrokom od 7,5%. Podmienkou pre získanie tejto pôžičky je hlavne príjem zo zamestnania, podnikania, alebo starobného či výsluhového dôchodku. Najľahšiu pôžičku môžete použiť na čokoľvek, nemusíte teda dokladovať účel využita tejto rýchlej pôžičky.

Manželská pôžička

Pôžička pre manželov, ale aj partnerov s úrokom od 7,5% je výhodná hlavne vďaka tomu, že ju slovenská požičovňa poskytuje za výhodnejších podmienok ako klasickú pôžičku. Manželské pôžičky sa poskytujú od 600 do 10 000 eur a môžete ich vybaviť aj priamo cez internet. Pri tejto pôžičke neplatíte žiadne poplatky za vybavenie pôžičky a nemusíte sa obávať ani žiadnych skrytých poplatkov.

Pôžička na bývanie

Ak potrebujete peniaze na rekonštrukciu bytu alebo domu, bez  založenia nehnuteľnosti a bez dokladovania faktúr a bločkov za takéto prerábky, tak využite pôžičku na bývanie od slovenskej sporiteľne. Pôžičky na bývanie sa poskytujú od 5000 do 20000 eur a môžete ich splácať až 10 rokov.

Hypopôžička na čokoľvek

Hypopôžička je vlastne americká hypotéka, teda za pôžičku ručíte nehnuteľnosťou, ale peniaze získané pomocou tejto pôžičky môžete využiť na čokoľvek. Hypopôžičky na čokoľvek slovenská požičovňa poskytuje od 2000 do 50 000 eur. Prostredníctvom tejto pôžičky teda môžete zrekonštruovať byť či dom, ale kľudne môžete za peniaze kúpiť aj auto, domáce spotrebiče či dovolenku. Je len na vás ako získané peniaze použijete. Aj túto pôžičky samozrejme môžete vybaviť priamo cez internet. Dokonca neplatíte ani žiadne poplatky za vedenie účtu, ani za vybavenie pôžičky.

Pôžička na kúpu nehnuteľnosti

Peniaze na kúpu domu či bytu na kúpu nehnuteľnosti poskytuje slovenská požičovňa prostredníctvom pôžičky na kúpu nehnuteľnosti. Ako ručenie v tomto prípade slúži kupovaná nehnuteľnosť. Pôžička na nehnuteľnosť sa poskytuje od 6600 do 100 000 eur. Medzi výhody tejto pôžičky, resp. hypotéky online cez internet patria nízke úroky a doba splácania, ktorú môžete rozdeliť na 5 až 30 rokov. Ďalšou výhodou je maximálna jednoduchosť vzhľadom na to, že všetky detaily pri kúpe za vás môže vybaviť priamo slovenská požičovňa. Pri pôžičke na kúpu nehnuteľnosti dokonca neplatíte žiadne poplatky za vedenie úverového účtu, ani poplatky za vybavenie pôžičky.

Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu xPozicky.sk. Vyštudoval ekonomickú univerzitu a zaujíma sa o rôzne finančné produkty, makroekonomiku, spotrebiteľské správanie a investovanie. Rád trávi čas s rodinou a priateľmi a okrem toho píše pre viacero internetových magazínov o bývaní alebo cestovaní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *