Flexi pôžičky od VÚB banky

VÚB patrí k najobľúbenejším a najvyhľadávanejším bankám na Slovensku, pretože poskytuje mnoho typov pôžičiek s výhodnými úrokmi. Potrebujete si kúpiť auto, financovať štúdium, rekonštruovať bývanie alebo potrebujete peniaze na nákup elektroniky či dovolenky? Potom je tu pre Vás flexipôžička od VÚB banky, ktorá vám poskytne peniaze prakticky na čokoľvek. VÚB Flexipôžičky veľmi žiadaná pôžička a často ju vybavíte už do 24 hodín a dokonca bez ručiteľa.

Pôžička na čokoľvek od VÚB banky

Flexipôžička na čokoľvek

Bezúčelová pôžička alebo spotrebný úver od 490 do 25 000 eur, ktorý môžete použiť na hocičo. Nikto sa Vás nebude pýtať ako ste získanie peniaze použili. Na vybavenie tejto flexipôžičky vám postačuje minimum dokladov a nepotrebujete žiadne ručenie ani ručiteľa. Splatnosť flexipôžičky na čokoľvek si môžete zvoliť od 20 do 120 mesiacov.

Flexipôžička s finančným ručením

Spotrebný úver od 490 eur zabezpečený finančným majetkom (vkladná knižku, termínový vklad). Pri tejto pôžičke teda nemusíte dokladovať svoj príjem. Pri tejto pôžičke dokonca získate zvýhodnenú úrokovú sadzbu. Pôžičku môžete čerpať už do 24 hodín. Peniaze z flexipôžičky môžete minúť na čokoľvek,napr. kúpu dovolenky, elektroniky, nábytku alebo na hocičo iné. Splatnosť pôžičky s ručením sa pohybuje od 12 do 60 mesiacov.

Flexipôžička pre študentov

VÚB pôžička pre študentov je úver od 500 do 10 000 eur, ktorý slúži na financovanie štúdia a nákladov spojených s denným alebo diaľkovým štúdiom na vysokej škole. Peniaze teda môžete použiť na knihy, cestovanie, nájomné, jazykovú školu, ale aj čokoľvek iné. Nemusíte totiž preukazovať na čo ste peniaze použili. Táto flexipôžička pre študentov sa Vám prispôsobí aj v prípade, že potrebujete zmeniť výšku splátok alebo splatnosť pôžičky. Pri tejto však pôžičke počítajte so splatnosťou od 12 do 72 mesiacov.

Flexipôžička na auto

Účelový spotrebný úver od 3300 do 33 200 eur, ktorý slúži na financovanie kúpy nového alebo ojazdeného auta na Slovensku, ale aj v zahraničí. Výška úveru závisí od hodnoty auta, ale môžete ju využiť aj na čiastočné financovanie. Peniaze môžete čerpať už do 24 hodín od podania žiadosti. Flexipôžička na auto sa dá využiť aj na už kúpené auto. Teda na sumu, ktorú ste za auto zaplatili pred niekoľkými mesiacmi. Povinné zmluvné poistenie môžete uzavrieť priamo na pobočke VÚB banky. Flexipôžička na auto je veľmi flexibilná, a tak si môžete počas splácania znížiť splátky predlžením lehoty splatnosti. Splatnosť tejto pôžičky si môžete rozdeliť na 12 až 84 mesiacov.

Flaxipôžička na bývanie

Pôžička na bývanie je účelový spotrebný úver od 3300 do 25000 eur, ktorý je určený na financovanie bývania. Pri tomto úvere ale nemusíte zakladať nehnuteľnosť a dokonca nemusíte dokladovať celú výšku úveru. Časť peňazí, tak môžete použiť na čokoľvek. Flexipôžičku na bývanie so splatnosťou 12 ať 120 mesiacov získate aj bez ručiteľa.

Flexipôžička na výmenu okien

Pôžička na výmenu okien je účelový úver od 990 do 13 300 eur, ktorý môžete využiť na úhradu dodávky okien, na montáž plastových okien a doplnkov súvisiacich s oknami. Túto flexipôžičku na okná môžete získať so zvýhodnenou úrokovou sadzbou a bez ručiteľa. Splatnosť je v tomto prípade od 12 do 36 mesiacov.

Flexipôžička pre mladomanželov

Zvýhodnený bezúčelový úver od 490 do 10 000 eur pre mladomaželov do 35 rokov, ktorých manželstvo netrvá dlhšie ako 2 roky. Úrok je pri tejto pôžičke za pomoci štátneho príspevku znížený o 4,5% p.a. počas celej doby splatnosti úveru. Splatnosť pôžičky pre mladomanželov sa aktuálne pohybuje od 12 do 84 mesiacov.

Viac informácii o VÚB flexipôžičkách sa dozviete na tejto adrese.

Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu xPozicky.sk. Vyštudoval ekonomickú univerzitu a zaujíma sa o rôzne finančné produkty, makroekonomiku, spotrebiteľské správanie a investovanie. Rád trávi čas s rodinou a priateľmi a okrem toho píše pre viacero internetových magazínov o bývaní alebo cestovaní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *