Online pôžičky od Slovenskej požičovne

Chcete si vybaviť pôžičku a neviete ako na to? Najjednoduchším spôsobom je požiadať si o pôžičku online. Prakticky každý poskytovateľ v súčasnosti už umožňuje vybavenie pôžičky cez internet, pretože tento spôsob je pre zákazníka veľmi pohodlný, šetrí mu čas, peniaze i námahu. Stačí len vyplniť online formulár, kde si zvyčajne zvolíte výšku pôžičky a vyplníte osobné údaje. Spravidla nasleduje telefonický kontakt operátorom spoločnosti, ktorý s vami vyrieši podrobnosti a vysvetlí vám nasledujúci postup.

Slovenská požičovňa

Prejdite do lepšieho a vybavte si pôžičku od Slovenskej pôžičovne cez internet, na stránke Slovenska-pozicovna.sk. Slovenská požičovňa je jednou zo značiek Consumer Finance Holding, a.s. (CFH a.s.). Spoločnosť sa zameriava na spotrebiteľské financovanie. K jej ďalším značkám patria napríklad Quatro, Triangel, Quatro Car. Tým pádom sa jedná o rokmi overenú spoločnosť, ktorou prešli tisícky klientov, takže sa ničoho nemusíte obávať.

Pôžičky online od Slovenskej požičovne

Slovenská požičovňa ponúka niekoľko typov pôžičiek. Patrí medzi nich napríklad: najľahšia pôžička, manželská pôžička, pôžička na bývanie, hypopôžička na čokoľvek a pôžička na kúpu nehnuteľnosti. Slovenská požičovňa ponúla všetky typy pôžičiek – od bezúčelových bez zabezpečenia (najľahšia pôžička, manželská pôžička) až po bezúčelové a účelové zabezpečené nehnuteľnosťou.

Výhodou pôžičiek od Slovenskej požičovne je to, že pôžičku môžete vybaviť online, konkrétne môžete požiadať o najľahšiu pôžičku, manželskú pôžičku a pôžičku na bývanie. Kuriér následne klientovi do 24 hodín prinesie žiadosť na podpis, klient ju podpíše a kuriérovi odovzdá všetky potrebné doklady. Kuriér podpísanú žiadosť spolu s dokladmi doručí Slovenskej požičovni. Po schválení pôžičky dostanete peniaze priamo účet.

Hypotéky online

O hypopôžičku (americkú hypotéku) a pôžičku na kúpu nehnuteľnosti môžete požiadať cez internet. Po prijatí online žiadosti dostane klient špecialistu, ktorý za klienta vybaví všetko potrebné (napríklad znalca pre ohodnotenie nehnuteľnosti a úkony na katastri nehnuteľností). Hypopôžička sa poskytuje vo výške od 2 000 do 50 000 € a požičané peniaze možete použiť na čokoľvek. Pôžička na kúpu nehnuteľnosti je vo výške od 6 600 do 100 000 € a slúži na kúpu nehnuteľnosti. Pri oboch typoch pôžičiek klient ručí nehnuteľnosťou.

Pôžička cez internet je celkom iste najvýhodnejší spôsob ako prísť rýchlo k peniazom.

Dátum poslednej úpravy: 26.6.2012

5/5 - (1 vote)
Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu xPozicky.sk. Vyštudoval ekonomickú univerzitu a zaujíma sa o rôzne finančné produkty, makroekonomiku, spotrebiteľské správanie a investovanie. Rád trávi čas s rodinou a priateľmi a okrem toho píše pre viacero internetových magazínov o bývaní alebo cestovaní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *