Peniaze na ruku

Veľa z Vás určité pozná situáciu, kedy ste potrebovali viac financií a vy ste ich proste nemali. Každý rieši takýto problém pôžičkou. Niekto si požičia od známych a niekto potrebuje peniaze na ruku. Jednou z kategórií ponúkaných úverov sú práve hotovostné pôžičky. Ponúkajú ich najmä nebankové spoločnosti, no určite sa dajú nájsť aj v bankách. Peniaze dostanete na ruku alebo do blízkych 24 hodín, a preto ich môžeme zaradiť medzi veľmi rýchle pôžičky.

Hotovostné pôžičky sú určené pre všetkých. Ich vybavenie je väčšinou ľahké, pretože veritelia nepožadujú žiadne potvrdenia o príjme ani ručenie. Takže táto pôžička je určená aj pre ľudí so zápisom v registri. Je známe, že nebankové spoločnosti si veľmi neoverujú klientov a ich schopnosť splácania pôžičky.

Tento problém riešia práve vysokým úrokom. Hotovostné pôžičky sú pôžičky s dosť vysokým úrokom, a teda sa klient pri dlhom splácaní pôžičky môže veľmi preplatiť.

Môžeme si dať príklad. Potrebujete 500 eur na rýchlu opravu Vášho bytu. Viete, že banka Vám peniaze neposkytne a tak môžete navštíviť nebankovú spoločnosť, ktorá Vám hneď ponúkne hotovostný úver a peniaze dostanete na ruku. Pôžičku budete splácať 20 týždňov a v konečnom dôsledku im vrátite 800 eur. Pre niekoho výhodné, pre niekoho nie.

Hotovostná pôžička od Tesca

Tesco chce byť taktiež IN, a preto aj oni ponúkajú hotovostný úver. Neplatíte za jeho vybavenie, ani za vedenie účtu a dokonca ani za predčasné splácanie. Výška pôžičky je určená od 800 do 16 000 eur.

Taktiež ponúkajú odloženie splátkovej listiny, poistenie úveru a zmenu výšky mesačnej splátky. Dobu splácania si nastavíte sami, 12 až 96 mesiacov. Tesco pôžička je taktiež veľmi dobrým riešením pre klientov, ktorí potrebujú súrne peniaze.

Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu xPozicky.sk. Vyštudoval ekonomickú univerzitu a zaujíma sa o rôzne finančné produkty, makroekonomiku, spotrebiteľské správanie a investovanie. Rád trávi čas s rodinou a priateľmi a okrem toho píše pre viacero internetových magazínov o bývaní alebo cestovaní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *