Pôžičky a úvery od Slovenskej sporiteľne

Slovenská sporiteľňa je v súčasnosti najväčšia komerčná banka na Slovensku s úplnou devízovou licenciou a povolením na vykonávanie hypotekárnych bankových obchodov. V oblasti vydávania bankových platobných kariet má dominantné postavenie. Táto banka ako prvá na Slovensku získala licenciu na vydávanie a prijímanie všetkých druhov platobných kariet spoločnosti VISA International.

Pôžička od Slovenskej sporiteľne

Banka poskytuje aj pôžičky, ktoré môžete využiť napr. na rekonštrukciu domu, kúpu nového auta či plastových okien alebo iba si pomôcť pri finančne ťažkom období. Pri vybavovaní pôžičky vám stačí minimum dokladov. Banka bude žiadať vyplnené tlačivo žiadosť o poskytnutie úveru. S týmto tlačivom Vám pomôže poradca pri úvodnej konzultácii.

Úver na bývanie

S týmto úverom si môžete pomôcť pri modernizovaní vášho bytu, pri kúpe pozemku, bytu či domu. Túto pôžičku dostanete rýchlo a ešte k tomu aj bez vlastnej hotovosti. Výška pôžičky môže byť aj 70 % hodnoty nehnuteľnosti. Je možnosť aj odkladu prvej splátky istiny až o 24 mesiacov.

Parametrami pôžičky je doba splatnosti – minimálne 10 rokov, maximálne 30 rokov a výška úveru ktorá musí byť minimálne 7000 € veľká.

Hypotekárny úver pre mladých

Je určený pre mladých ľudí vo veku od 18 do 35 rokov ktorí nemôžu mať väčšiu mzdu ako 1,3 násobok priemerného hrubého príjmu v národnom hospodárstve. Výhodou je aj možnosť postupne financovať výstavbu podľa zvyšujúcej sa hodnoty rozostavanej nehnuteľnosti. Pôžičku získate aj bez vlastnej hotovosti. Spektrum výhod sa po 5 rokoch od čerpania úveru zväčší. Získate možnosť odkladu alebo predčasného splatenia splátky istiny a úroková sadzba sa o 3 % zníži.

Parametrami pôžičky je doba splatnosti – od 4 po 30 rokov a výska úveru musí byť minimálne 7000 € veľká.

Spotrebný úver na čokoľvek

Už z názvu úveru vyplýva, že túto pôžičku môžete použiť na čokoľvek. Či ide o výmenu starého auta za nové, kúpu televízora alebo práčky či na iné financovanie. Výhodou tohto úveru je garancia nezvýšenia úrokovej sadzby počas celej doby splatnosti. Výšku mesačnej splátky vám stanovia podľa vašich možností. Pôžičku môžete získať bez ručiteľa či blakozmenky až do 20 000 €.

Parametrami pôžičky je doba splatnosti – od 1 do 10 rokov a výška úveru musí byť minimálne 700 € veľká.

Spotrebný úver na čokoľvek pre vysokoškolákov

Pôžička vhodná pre vysokoškolákov vo veku od 18 do 26 rokov s trvalým pobytom na území Slovenska ktorí potrebujú financie na kúpu nového notebooku, absolvovanie jazykového kurzu či peniaze na ubytovanie. Výhodou úveru je rovnaká úroková sadzba pre všetkých študentov a nízke splátky, ktoré sa dajú odložiť na 9. mesiac kalendárneho roka, v ktorom skončíte štúdium. Úver môžete splatiť až do 10 rokov od jeho poskytnutia.

Parametrami pôžičky je doba splatnosti – od 1 do 10 rokov a výška úveru musí byť minimálne 1700 a maximálne 8500 €.

5/5 - (1 vote)
Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu xPozicky.sk. Vyštudoval ekonomickú univerzitu a zaujíma sa o rôzne finančné produkty, makroekonomiku, spotrebiteľské správanie a investovanie. Rád trávi čas s rodinou a priateľmi a okrem toho píše pre viacero internetových magazínov o bývaní alebo cestovaní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *