Nebankové pôžičky bez poplatku vopred

Pôžička bez poplatkov od bánk a nebankových spoločností. Pri požičiavaní teda nemusíte platiť žiadny poplatok za schválenie ani poskytnutie pôžičky. Peniaze dostanete ihneď po schválení vašej žiadosti.  Ak človeka odmietnu všetky bankové spoločnosti, tak sa spravidla vydá smerom k nebankovým spoločnostiam, ktoré poskytujú nebankové pôžičky. Ide najmä o ľudí, ktorí majú nejaký ten dlh z predchádzajúcich čias, alebo o tých, ktorí nemôžu preukázať výšku svojho pravidelného príjmu. 

Nebankové pôžičky sa väčšinou poskytujú bez poplatkov a môžu ich získať práve ľudia, ktorí majú nejaký ten problém so záznamom v registroch ohľadom neplatených pohľadávok. Rozhodne by si však človek mal dať u nebankových spoločností pozor na ich reputáciu. Všetky druhy nebankovej pôžičky bez poplatku vopred totiž nemusia byť také výhodné ako vyzerajú.

Pôžičky sa dajú vybaviť do 24 hodín

Výhodou nebankových pôžičiek bez poplatkov je bezpochyby ten fakt, že nemusíte vopred platiť ani euro a tiež to, že sa spoločnosti, ktoré tento úver poskytujú nepozerajú do registra dlžníkov. Vybavenie pôžičiek bez poplatkov vopred býva záležitosťou jedného dňa. Do 24 hodín po podpísaní zmluvy Vám prídu peniaze na váš účet.

Splácať môžete i v hotovosti v prípade, že Vás pravidelne navštevuje zástupca spoločnosti poskytujúcej tento druh úverov. Rozhodnutie je na Vás, ktorý spôsob pôžičky Vám bude najviac vyhovovať. Vždy ale majte na pamäti, že všetko pred podpisom úveru, by ste si to mali poriadne premyslieť.

Počítajte s vyššími úrokmi

Klienti sa tiež musia zmieriť s tým, že ročná úroková sadzba pri týchto pôžičkách je oveľa vyššia, ako pri klasickej forme úveru. Výška pôžičky je stanovená pochopiteľne predtým, ako sa poskytne pôžička. Konkrétny finančný obnos ponúkaný týmito spoločnosťami je individuálny. Môže sa pohybovať aj v rádoch desiatok tisíc eur, ale na vyššie sumy potrebujete ručenie nehnuteľnosťou.

Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu xPozicky.sk. Vyštudoval ekonomickú univerzitu a zaujíma sa o rôzne finančné produkty, makroekonomiku, spotrebiteľské správanie a investovanie. Rád trávi čas s rodinou a priateľmi a okrem toho píše pre viacero internetových magazínov o bývaní alebo cestovaní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *